Menu
women-doing-a-yoga-pose-3738414

PROJEKT SELFLOVE

Tworzymy pro-zdrowotne wyjazdy, regeneracyjne weekendy z jogą i szyte na miarę pakiety, które mają na celu poprawę zdrowia i samopoczucia. Nasz autorski program stawia na 1. miejscu holistyczne podejście do zdrowia.

W związku z tym, nasza oferta zawiera szeroki wachlarz warsztatów, sesji oraz zabiegów. A wszystko to ma na celu poprawę funkcjonowania ciała, umysłu oraz sfery emocjonalnej. Cyklicznie organizujemy kobiece weekendy w Polsce. Ponadto, realizujemy  dopasowane do potrzeb klienta wyjazdy firmowe, warsztaty pro-zdrowotne i edukacyjne, sesje relaksacyjne, dni wellness oraz indywidualne konsultacje ze specjalistami na terenie całej Polski.

Kobiece weekendy

Wyjazdy dla kobiet, organizowane z myślą o regeneracji ciała i ducha. Zawsze w najpiękniejszych zakątkach Polski, aby nic nie zakłócało relaksu uczestniczek. Kierując się holistycznym podejściem do zdrowia człowieka oraz życia w zgodzie z naturą – stworzyłyśmy Nasz autorski program warsztatowy. Osobiście dbamy o każdy jego szczegół. Podczas wyjazdów prowadzone są sesje jogi i medytacji, warsztaty mindfulness, konsultacje ze specjalistami z zakresu dietetyki, psychologii i fizjoterapii oraz spotkania z wyjątkowymi gośćmi.

Wellbeing dla firm

Nowatorski team-building i wellbeing w firmie. Skrojony na miarę potrzeb. Wychodząc na przeciw problemom wypalenia zawodowego i obniżenia wydajności pracowników, proponujemy programy dla pracodawców i firm, które dbają o swoich pracowników poszukując nowych i ciekawych rozwiązań na ich lepsze samopoczucie i regenerację. W ofercie m.in. warsztaty, 1-dniowe pro-zdrowotne wydarzenia w miejscu pracy, wyjazdy firmowe, eventy regeneracyjne czy konsultacje ze specjalistami.