Menu
women-doing-a-yoga-pose-3738414

PROJEKT SELFLOVE

Tworzymy pro-zdrowotne wyjazdy, regeneracyjne weekendy z jogą i szyte na miarę pakiety, które mają na celu poprawę zdrowia i samopoczucia. Nasz autorski program stawia na 1. miejscu holistyczne podejście do zdrowia.

W związku z tym, nasza oferta zawiera szeroki wachlarz warsztatów, sesji oraz zabiegów. A wszystko to ma na celu poprawę funkcjonowania ciała, umysłu oraz sfery emocjonalnej. Cyklicznie organizujemy kobiece weekendy w Polsce. Ponadto, realizujemy  dopasowane do potrzeb klienta wyjazdy firmowe, warsztaty pro-zdrowotne i edukacyjne, sesje relaksacyjne, dni wellness oraz indywidualne konsultacje ze specjalistami na terenie całej Polski.

Kobiece weekendy

Wyjazdy dla kobiet, organizowane z myślą o regeneracji ciała i ducha. Zawsze w najpiękniejszych zakątkach Polski, aby nic nie zakłócało relaksu uczestniczek. Kierując się holistycznym podejściem do zdrowia człowieka oraz życia w zgodzie z naturą – stworzyłyśmy Nasz autorski program warsztatowy. Osobiście dbamy o każdy jego szczegół. Podczas wyjazdów prowadzone są sesje jogi i medytacji, warsztaty mindfulness, konsultacje ze specjalistami z zakresu dietetyki, psychologii i fizjoterapii oraz spotkania z wyjątkowymi gośćmi.

oferta indywidualna

Obejmująca nasze działania i sprawdzone programy pro – zdrowotne przygotowane specjalnie pod indywidualne i niestandardowe wymagania. Jest to oferta dla firm i jej pracowników – m.in. wyjazdy team-building, wellbeing w firmie – oferta dla hoteli oraz grupowe, prywatne wyjazdy. Zawsze organizowane zgodnie z potrzebami klienta i dopasowane do budżetu.

sklep internetowy

Stworzyłyśmy sklep internetowy z myślą o naszych odbiorcach – aby wszystkie lubiane i wykorzystywane podczas wyjazdów Projekt SELFLOVE produkty, znalazły się w jednym miejscu. To nie tylko przedmioty, ale również pakiety regeneracyjne z treningami jogi, warsztatami i dobranymi przez nas cudownościami. Ah, jeszcze jedno – zawsze sprzedajemy to, czego same używamy i rekomendujemy.