Skontaktuj się z nami

MASZ PYTANIE?

Zadzwoń bezpośrednio
do Oli +48 881 528 309

możesz też napisać: projektselflove@gmail.com

Baza wiedzy

najczęściej zadawane pytania

Jak zapisać się na wyjazd lub wydarzenie?

Pod każdym opisem wyjazdów i eventów znajdziesz opis prowadzących warsztaty, cennik, co zawarte jest w koszt pobytu oraz link "Zapisz się!" przekierowujący do strony z zapisem na konkretne wydarzenie. Otrzymujemy Twoje zgłoszenie i miejsce jest wstępnie zarezerwowane. Kolejne kroki otrzymujesz w automatycznie wygenerowanym mailu zwrotnym na podany numer e-mail. Ostateczną rezerwację miejsca potwierdza wpłata zaliczki. 

A co, jeśli wyjazd nie będzie mógł się odbyć?

Wszystkie sytuacje związane z koniecznością odwołania wyjazdu/wydarzenia, koniecznością rezygnacji z Twojej strony, zwrotach wpłaconych kosztów znajdziesz w Regulaminie Wyjazdów i Wydarzeń. Regulamin obowiązuje każdą osobę wysyłającą zgłoszenie na wyjazd/wydarzenie (równocześnie potwierdza zgodę przestrzegania regulaminu). 

 

Projekt SELFLOVE a COVID-19

Pandemia również nam pokrzyżowała mocno plany.. Część z naszych wyjazdów musiała zostać przeniesiona na inny termin. Pełną listę wyjazdów znajdziesz w zakładce "WYDARZENIA". Równocześnie wiele działań przeniosłyśmy do sfery online - to, co robimy znajdziesz w zakładce "KONSULTACJE ONLINE" oraz "WYDARZENIA ONLINE".

Masz pomysł na wydarzenie?

Jeżeli masz pomysł na niestandardowy wyjazd, planujesz zorganizować nietypowe i ciekawego wydarzenia - chętnie bierzemy udział (lub organizujemy od a do z) nietypowe przedsięwzięcia. Wyślij do nas e-mail lub zadzwoń.

s

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labo.

Brak produktów w koszyku.