regeneracyjny weekend

Folwark Bielskie
24 - 26 listopada 2023

Tym razem zabieramy Was na prawdziwie jesienne kolonie do wspaniałego miejsca, jakim jest Folwark Bielskie. Ten butikowy obiekt, położony na Mazurach otoczony jest polami, łąkami i lasami. Znajdziecie tu również piękne jezioro i piaszczystą plażę. 

W planach naszego wyjazdu zajęcia jogi, pyszne jedzenie, warsztaty, akupunktura kosmetyczna & błogi relaks. 

Co znajdziesz na naszym wyjeździe:

DSC04304

Wyżywienie od WBC

Jesteśmy wierne zasadzie, że nie ma udanego wyjazdu bez pysznego jedzenia. Smaczne, zdrowe posiłki to jeden z ważniejszych filarów naszych wyjazdów. Jemy wegetariańsko, na bazie lokalnych produktów, a w przypadku alergii lub specjalnych diet, ustalamy indywidualne menu.

warsaw breakfast club to dziewczyński kolektyw, który powstał z miłości do życia i w odpowiedzi na pytanie „po co jeść, skoro można ucztować?”. a że nam o miłości najłatwiej mówić przez jedzenie, to właśnie chcemy robić. uwielbiamy pełne stoły i puste talerze, gotujemy tylko z tego co sezonowe i lokalne i jeśli po najlepszą sałatę trzeba jechać godzinę na drugi koniec miasta – jedziemy.

w 90% roślinnie, w 100% smacznie, w 300% z masełkiem.

Zajęcia jogi

Podczas porannych zajęć jogi będziemy się spokojnie i w rytmie oddechu budzić, przeciągać i szukać miękkości. Popołudniowa praktyka pozwoli przyjemnie poruszyć ciałem wprowadzając do niego energię, przestrzeń i harmonię. 

ważne: nie musisz praktykować jogi, żeby jechać na ten wyjazd. Zajęcia są dostosowane tak, żeby znalazł się na nich każdy, bez względu na stopień zaawansowania.

Szczegóły wkrótce

 

_DSC9923
_DSC0084

Regeneracyjny pakiet selflove

Na każdego uczestnika, po przyjeździe czeka pakiet produktów wspomagających regenerację zarówno podczas pobytu, jak i po powrocie do domu. W skład wchodzą:

Goodie Bag –  prezent od naszych partnerów, gdzie znajdziesz wszystko, co związane z szeroko pojętym „self care”. 

Menu poduszkowe stworzone we współpracy z Plantule Pillows, tak żeby jeszcze bardziej zadbać o Wasz jakościowy sen. 

Sprzęt

W ramach współpracy z dwiema Polskimi markami, na każdym z wyjazdów do Waszego użytku mamy:

 • maty do jogi od JOY IN ME  – wykonane z biodegradowalnego kauczuku o grubości 3 mm oraz absorbującej mikrofibry. Mata jest bardzo przyjemna w dotyku i idealna do wszystkich rodzajów jogi.
 • wałki i woreczki na oczy od PLANTULE PILLOWS – wypełnione ekologiczną gryką pomagają się rozluźnić i zrelaksować oraz zapewniają stabilne wsparcie podczas ćwiczeń i praktyki jogi. Sprawiają, że praktyka jest bardziej komfortowa, bezpieczna i przyjemna dla ciała.
_DSC9801
CaptureOne0764

Dodatkowe atrakcje:

czyli coś, co urozmaici i uprzyjemni Wam pobyt, a może przy okazji wniesie nowe umiejętności lub wiedzę do Waszego życia.

Akupunktura kosmetyczna jest techniką stosowaną w celu poprawy wyglądu skóry twarzy i ciała. Poprzez reakcje gojenia mikro rany działa na wiele czynników starzenia – od wygładzenia zmarszczek po poprawę jędrności i objętości skóry.

Prowadząca – Kasandra Kulma

Na tym warsztacie poznamy techniki drenażowe, rozluźnienia mięśni twarzy i okolic. Popracujemy także z czepcem ścięgnistym poprzez masaż głowy. Wszystko to ma działanie liftingujące i relaksujące. 

Prowadząca – Kasandra Kulma

Bardziej jesiennego warsztatu nie mogłyśmy sobie wymarzyć. Razem z marką Hagi stworzymy naturalne świece. które uprzyjemnią Wam wieczory po powrocie do domu. 

Program pobytu

Piątek

Od godziny 16:00

17:00 – 18:00

18:00 – 19:00

Sobota

8:00- 9:00

9:00

11:00 – 14:00

14:00 

16:00 – 18:00

18:00 – 19:30

19:30

Niedziela

8:00 – 9:00

9:00

ok. 10:00

11:00 – 13:00

* program może ulec zmianie. 

* zajęć jest sporo, więc od Ciebie zależy czy masz ochotę wziąć udział we wszystkich, czy dostosujesz ten program do siebie. Zachęcamy do słuchania swojego organizmu i jeśli chcesz dłużej pospać, czy wybrać się na spacer w trakcie trwania warsztatów – śmiało.

 

Zakwaterujemy Was w 1 lub 2- osobowych klimatycznych pokojach i apartamentach, które pozwalają na bezpieczny i komfortowy wypoczynek. Każdy z 2 osobnymi łóżkami i łazienką. Są ręczniki oraz suszarka do włosów.

Podczas pobytu całe miejsce jest do naszej dyspozycji, na wyłączność. 

Zakwaterowanie

Folwark Bielskie

Bielskie 6 

11 – 513 Bielskie

https://www.folwarkbielskie.pl/

Cennik

SGL/ osoba w pokoju 1 – osobowym

POKOJE DOSTĘPNE

Zawiera:

 • zakwaterowanie w apartamencie 1 – osobowym
 • pełne wyżywienie (śniadania, obiad, kolacja)
 • 2 noclegi
 • sesje jogi
 • medytację
 • sesję akupunktury kosmetycznej
 • wysokiej jakości sprzęt do jogi do użytku na miejscu
 • autorski pakiet regeneracyjny selflove
 
2350 zł
 

TWIN / osoba w pokoju 2 – osobowym

POKOJE DOSTĘPNE

Zawiera:

 • zakwaterowanie w apartamencie 2 – osobowym z inną uczestniczką
 • pełne wyżywienie (śniadania, obiad, kolacja)
 • 2 noclegi
 • sesje jogi
 • medytację
 • sesję akupunktury kosmetycznej
 • wysokiej jakości sprzęt do jogi do użytku na miejscu
 • autorski pakiet regeneracyjny selflove

 

2000 zł