regeneracyjny weekend

Gołębnik
2 - 4 września 2022

Szykuje się sielski wrzesień, bo rozpoczynamy go wyjazdem do Gołębika. Zrewitalizowane gospodarstwo, 1.5 h drogi od Warszawy, otoczone starym jabłkowym sadem z przepysznym jedzeniem i stawem kąpielowym. Nie ma tu zasięgu, nie ma wifi, ale jest cisza, spokój, obiekt na wyłączność i idealne warunki do regeneracji ciała i umysłu. 

W planach joga z Martą Barwicz, medytacja, pilates z Igą Majewską & błogi relaks.

Przy okazji, będąc obok Kazimierza nie możemy pominąć tutejszych winnic, więc zabieramy Was na krótką wizytę do winnicy Wieczorków, która należy do Sieci Dziedzictwa Kulinarnego Mazowsze

Co znajdziesz na naszym wyjeździe:

_DSC9991

Wegeteriańskie menu

Jesteśmy wierne zasadzie, że nie ma udanego wyjazdu bez pysznego jedzenia. Smaczne, zdrowe posiłki to jeden z ważniejszych filarów naszych wyjazdów. Jemy wegetariańsko, na bazie lokalnych produktów, a w przypadku alergii lub specjalnych diet, ustalamy indywidualne menu.

Zajęcia jogi

Podczas porannych zajęć jogi będziemy się spokojnie i w rytmie oddechu budzić, przeciągać i szukać miękkości. Popołudniowa praktyka pozwoli przyjemnie poruszyć ciałem wprowadzając do niego energię, przestrzeń i harmonię. 

ważne: nie musisz praktykować jogi, żeby jechać na ten wyjazd. Zajęcia są dostosowane tak, żeby znalazł się na nich każdy, bez względu na stopień zaawansowania.

Certyfikowana nauczycielka tradycyjnej Hatha jogi, której praktykę rozpoczęła 9 lat temu w Chinach. Założycielka Warszawskiej szkoły jogi Santosza. 

 

_DSC9923
_DSC0084

Regeneracyjny pakiet selflove

Na każdego uczestnika, po przyjeździe czeka pakiet produktów wspomagających regenerację zarówno podczas pobytu, jak i po powrocie do domu. W skład wchodzą:

Goodie Bag –  prezenty od naszych partnerów: Veoli Botanica, Joy in Me. Wszystko związane z szeroko pojętym „self care”. 

Menu poduszkowe stworzone we współpracy z Plantule Pillows, tak żeby jeszcze bardziej zadbać o Wasz jakościowy sen. 

Sprzęt

W ramach współpracy z dwiema Polskimi markami, na każdym z wyjazdów czekają na Was maty do jogi od JOY IN ME  – wykonane z biodegradowalnego kauczuku o grubości 3 mm oraz absorbującej mikrofibry. Mata jest bardzo przyjemna w dotyku i idealna do wszystkich rodzajów jogi. Wałki od PLANTULE PILLOWS – wypełnione ekologiczną gryką pomagają się rozluźnić i zrelaksować oraz zapewniają stabilne wsparcie podczas ćwiczeń i praktyki jogi. Sprawiają, że praktyka jest bardziej komfortowa, bezpieczna i przyjemna dla ciała.

_DSC9801
14

Warszaty:

czyli coś, co urozmaici i uprzyjemni Wam pobyt, a może przy okazji wniesie nowe umiejętności lub wiedzę do Waszego życia.

… i degustacja!
Winnica Wieczorków została założona w 2005 roku we wsi Borek. W winnicy uprawiane są odmiany Hibernal, Seyval, Blanc, Riesling, Rondo, Regent. Tradycje produkcji win z róznych owoców sięgają tu już trzech pokoleń.

Iga Majewska – na co dzień specjalistka ds. komunikacji związana z branżą startupową, po godzinach realizuje swoją pilatesową pasję, organizując sportowe eventy oraz prowadząc profil Warsaw Pilates. Nauczycielka pilatesu, ale jednocześnie uczennica tej metody, szlifująca swoje umiejętności u master trenerów. Jej tzw. pop-up studio Warsaw Pilates, czyli wydarzenia na matach w pięknych, nietypowych miejscach w Warszawie.

Program pobytu

Piątek

Od godziny 15:00

18:00 -19:30

Sobota

9:00

11:00 – 12:00

14:30

17:30 -19:00

19:30

Niedziela

9:00

11:00-12:00

ok. 12:30

* program może ulec zmianie. 

* zajęć jest sporo, więc od Ciebie zależy czy masz ochotę wziąć udział we wszystkich, czy dostosujesz ten program do siebie. Zachęcamy do słuchania swojego organizmu i jeśli chcesz dłużej pospać, czy wybrać się na spacer w trakcie trwania warsztatów – śmiało.

 

Zakwaterujemy Was w 2 lub 4 osobowych pokojach. Każdy z 4 łóżkami,  osobnym wejściem, antresolą, łazienką z prysznicem i suszarką do włosów. Są ręczniki, stoliki nocne z lampkami, styl, szyk i minimalistyczna elegancja.

Do naszej dyspozycji podczas pobytu jest 120 m2 odremontowana klimatyczna stodoła w której będziemy ćwiczyć, przesiadywać, jadać.

Zakwaterowanie

Gołębnik 

Rzeczyca 8, 24-120 Rzeczyca
www.golebnikeko.pl

Cennik

1600 / za osobę 

CENA ZAWIERA:

– zakwaterowanie w pokoju dwu, trzy lub czteroosobowym (do wyboru)
– pełne wyżywienie (śniadanie, obiad, kolacja)
– 2 noclegi
– sesje jogi
– wizytę i degustację w winnicy 
– sesje pilatesu
– wysokiej jakości sprzęt do jogi
– autorski pakiet regeneracyjny selflove

Wszystkie informacje znajdziesz w naszym regulaminie wyjazdów i wydarzeń, ale żeby to ułatwić, to poniżej wypisujemy te, które zawsze Was najbardziej interesują.

warunki płatności:
Miejsce zostaje zarezerwowane, jeżeli w ciągu 5 dni od wysłania zgłoszenia zostanie wpłacona zaliczka w wysokości 50% całej kwoty. 
Pozostała część powinna zostać wpłacona nie później niż na 15 dni przed planowanym wyjazdem.

warunki anulacji:
Do 30 dni przed wyjazdem wpłacona zaliczka podlega 100% zwrotowi. Rezygnacja na krócej niż 30 dni przed wyjazdem wiąże się z brakiem zwrotu wpłaconej kwoty.
Na każdym etapie można odsprzedać swoje miejsce na własną rękę innej osobie informując organizatora o dokonanej zmianie.

Zapisz się do naszego newslettera, jeżeli chcesz dowiadywać się jako pierwsza/pierwszy o naszych nadchodzących eventach i wyjazdach oraz

Odbierz 10% na pierwsze zakupy w naszym sklepie