Menu

Martyna Kazek

Martyna-kazek-joga-online-projekt-selflove
Jakie są zajęcia z Martyną? 

Zajęcia Martyny to doskonała mieszanka bardzo przyjemnie rozciągających asan, przeplecionych różnymi technikami oddychania i relaksacji. Są odpowiednie dla wszystkich grup wiekowych, poziomów zaawansowania, kształtów i rozmiarów, oferując dynamiczny, a zarazem bardzo przystępny styl jogi, który buduje siłę i elastyczność, uwalnia stres i uspokaja umysł łącząc każdy ruch z oddechem, co sprawia, że uczniowie niemalże “płyną” przez sekwencję. Przebieg zajęć dostosowany jest do umiejętności oraz możliwości uczniów, dlatego dokłada ona wszelkich starań, aby panowała atmosfera zrozumienia i życzliwości!

Jest szalenie energiczną, pozytywnie patrzącą na świat certyfikowaną Instruktorką Jogi.

Od kwietnia 2019 prowadzi swoje studio jogi ‘’Joga with Martyna’’ w Sopocie, w przepięknym Parku 45 w Sopocie, usytuowanym tuż nad samym morzem.
Swoje szkolenie „The Art and Science of Yoga”, honorowane przez Yoga Alliance, ukończyła w Tanzanii i właśnie tam zrozumiała, że w życiu należy podążać za głosem serca.

Jej RYT 200 (Registered Yoga Teacher) skupiał się na twórczym vinyasa flow, kładąc nacisk na czakry, dynamiczną hathę opartą na Aasztandze, yin jodze, pranajamie, medytacji, śpiewaniu mantr i filozofii jogi. Martyna lubi odkrywać różne style jogi, poszerzać swoją wiedzę i zdobywać nowe umiejętności.
Jej pasja do płynnej i dynamicznej praktyki zrodziła się z wieloletniego doświadczenia w dziedzinie tańca współczesnego. Od niedawna formalnie „tańczy w powietrzu” i po zdobyciu dyplomu na Instruktora Air Jogi, wraz ze swoimi podopiecznymi ogląda świat do góry nogami 😊 
Dzięki ukończonym studiom na wydziale anglistyczno-pedagogicznym oraz zdobytemu doświadczeniu w Cambridge, UK, Martyna swobodnie w prowadzi zajęcia również w języku angielskim.
Joga w harmonijny sposób wzmocniła jej cierpliwość i tolerancję dla samej siebie i tym samym dla innych. Uświadomiła jej również swoje prawdziwe pasje i dodała odwagi w podążaniu za marzeniami. Systematyczna praktyka pomaga jej zachować balans, cieszyć się życiem, chwilą i doceniać małe drobiazgi. Z ogromną przyjemnością, radością, satysfakcją oraz zaangażowaniem dzieli się swoim doświadczeniem, starając się wspierać oraz inspirować swoich uczniów do pracy nad sobą.