Menu

o Projekcie Selflove

Tworzymy projekt, który działa pro – zdrowotnie. Najważniejsze jest dla nas holistyczne traktowanie człowieka, a nasze eventy związane są zarówno ze zdrowiem fizycznym, jak i psychicznym.

Najważniejsza część naszego Projektu to cyklicznie organizowane regeneracyjne kobiece weekendy. Realizujemy też dopasowane do potrzeb danej grupy wyjazdy firmowe, wyjazdy integracyjne, warsztaty pro-zdrowotne i dni wellness na terenie firm oraz indywidualne konsultacje ze specjalistami.

regeneracyjne-wyjazdy-dla-kobiet-i-grup_ProjektSelflove

Jak powstał Projekt Selflove

Pewnego dnia podczas sesji fizjoterapii rozpoczęłyśmy rozmowę na temat problemów zdrowotnych, jakie obserwujemy u naszych pacjentów i bardzo szybko się okazało, że mamy podobne podejście do kwestii organizmu człowieka.
Zgodnie stwierdziłyśmy, że dopiero holistyczne działanie – zarówno wsparcie dietetyka jak i fizjoterapeuty – przynosi lepsze rezultaty. Jeszcze lepsze – dodanie psychologii, czasem medytacji, odpowiedniej aktywności fizycznej i wszystkiego, co pomoże nam zrozumieć i lepiej poczuć swoje ciało.

... i co z tym zrobiłyśmy ?

Wymieniając się doświadczeniami i historiami naszych pacjentów stwierdziłyśmy, że głównie przychodzą do nas kobiety, których problemy są tak złożone, że wymagają więcej niż jednego specjalisty i wtedy narodził się pomysł na organizację kobiecych weekendów.

Grupa docelowa ?

Każdy, komu potrzebna jest regeneracja na najwyższym i profesjonalnym poziomie. Bez względu na wiek, stopień wytrenowania, potrzebę i powody do zmiany.

Miejsce ?

Od razu padło na okolice Jury Krakowsko - Częstochowskiej, skąd obie pochodzimy i wracamy tu zawsze, gdy chcemy odpocząć od zgiełku miasta.

Zespół specjalistów ?

Nie miałyśmy wątpliwości, że muszą to być osoby najlepsze w swojej dziedzinie. Dodatkowo, które tak jak my, holistycznie podchodzą do tematu zdrowego stylu życia i dbania o siebie.

Organizatorzy

88325814_610237122859806_1878133119152816128_n
Magister fizjoterapii. Od 5 lat pracuje z dorosłymi pacjentami, a od roku szkoli się w zakresie fizjoterapii pediatrycznej. Współpracowała z kilkoma ośrodkami fizjoterapii w Europie, dzięki czemu wie do jakich standardów dąży w swojej praktyce. Od lat kieruje się holistycznym podejściem do zdrowia człowieka, dzięki czemu obserwuje większe efekty swojej pracy.

Ola jędrzejewska

Warsztaty_zdrowe_ProjektSelflove

Z zawodu dietetyk z dyplomem uzyskanym na Niepublicznej Wyższej Szkole Medycznej we Wrocławiu. Związana również z Uniwersytetem SWPS we Wrocławiu (kierunek Public Relations). Kilka ostatnich lat przebywała na Malcie, pracując z klientami z całego świata, organizując pobyty dla firm oraz pro-zdrowotne wyjazdy z jogą i fitnessem. Obecnie koordynuje projekty i imprezy jako AB Events.

Aga bojda