O nas w mediach

media o nas

Projekt SELFLOVE w rozmowie
z "maniery" podcast

 
 
„Rozmawiamy o selflove oraz dlaczego tak trudno jest znaleźć czas dla siebie. O tym, że mężczyźni też potrzebują nauki selflove. O tipach dla zaczynających przygodę z dbaniem o siebie. O pozytywnym działaniu olejków CBD. O warsztatach, wydarzeniach i historii ich świetnego projektu.”

Posłuchaj podcastu

 

maniery-podcast-projekt-selflove

Artykuł o Projekt SELFLOVE
w magazynie F5.pl

 
 
„Dziewczyny działają także na większą skalę i mogą pomóc w regeneracji pracowników firmy – i tu już nie tylko płci pięknej! Do wyboru są organizowane w biurze warsztaty zdrowotne i pomagające radzić sobie ze stresem bądź fizjoterapia czy konsultacje ze specjalistami. Zważając na fakt, że stres znacząco wpływa na zdrowie i samopoczucie w pracy, jest to ważny aspekt, który każdy właściciel firmy powinien mieć na uwadze.”

Przeczytaj cały artykuł

 

Wywiad dla portalu 
Naturalnabogini.pl

 
Ola Jędrzejewska i Aga Bojda – założycielki Projektu SELFLOVE, to kobiety niezwykle świadome, które tworząc ideę swoich wyjazdów chcą zadbać o każdą z nas. Tak, by móc poczuć się zatroszczoną, pozwolić sobie na oddech i poukładanie własnych myśli. Czym według Oli i Agi „holistyka”? Z kim współpracują, by realizować swoje nowe pomysły? Przeczytajcie rozmowę i zobaczcie, że jeśli choruje nasz umysł, to nasze ciało również nie pozostanie obojętny na jego krzywdę. I odwrotnie.

Przeczytaj cały wywiad

 

Artykuł o Projekt SELFLOVE
w magazynie USTA

Bardzo mi zależało, aby to właśnie Ola i Aga jako pierwsze wzięły udział w nowym cyklu „Self care w stylu…”. Dziewczyny robią po prostu naprawdę dobrą robotę. Dzięki ich misji, jaką jest Projekt Selflove pomagają innym kobietom w regeneracji ciała i umysłu. Organizują wyjazdy, w które wkładają całe serducho, a podczas Kobiecych Weekendów ich uczestniczki mogą zadbać o siebie, zrelaksować się, a przede wszystkim zrozumieć emocje, które towarzyszą im na co dzień.

Przeczytaj cały artykuł

 

s

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labo.

Brak produktów w koszyku.