Slide
PROJEKT SELFLOVE

Poznaj

Prozdrowotny projekt, prowadzony przez
2 kobiety – Agę i Olę – dietetyczkę oraz fizjoterapeutkę.
Zajmujemy się organizacją wyjazdów i wydarzeń w całej Polsce, których nadrzędnym celem jest szeroko pojęta regeneracja, a także wellbeingiem dla firm.

Na pierwszym miejscu stawiamy holistyczne podejście do zdrowia człowieka, dlatego nasze działania zawierają szereg warsztatów, sesji treningowych oraz dodatków, które mają na celu poprawę funkcjonowania ciała, umysłu oraz sfery emocjonalnej.
s

o nas

Twórcy projektu selflove

Agnieszka Bojda

Z wykształcenia dietetyk, skupiająca swoją pracę na Psychodietetycznym podejściu do odżywiania i holistycznym zdrowiu człowieka.

Przez kilka lat mieszkała na Malcie, gdzie pracowała jako dietetyk i zajmowała się organizacją grupowych wyjazdów fitness i joga oraz pobytów typu team-building dla klientów z całego świata.

Obecnie właścicielka AB Events, organizatora imprez okolicznościowych i nietypowych atrakcji dla firm.

Ukończyła studia na kierunku Dietetyka w Niepublicznej Wyższej Szkole Medycznej we Wrocławiu.

Aleksandra Jedrzejewska

mgr. Fizjoterapii, absolwentka Akademii Wychowania Fizycznego w Katowicach oraz Śląskiego Uniwersytetu Medycznego. Współzałożycielka pro-zdrowotnego projektu „SELFLOVE”. Posiada wieloletnie doświadczenie w pracy z pacjentami w Polsce i za granicą. Ukończyła wiele kursów kierunkowych, które uzupełnia odpowiednio dobranym treningiem fizjoterapeutycznym, dzięki czemu na codzień pomaga zarówno dorosłym pacjentom jak i dzieciom w powrocie do pełnej sprawności oraz życia bez bólu i ograniczeń.

Czym jest projekt selflove?

Nasz projekt powstał z myślą o pacjentkach, których problemy miały podłoże
psychosomatyczne. Zwracały się do nas z dysfunkcją narządu ruchu lub zaburzeniami odżywiana, a idąc po nitce do kłębka, okazywało się, że winowajcą jest najczęściej przewlekły stres lub przeżyte traumy. Odbijające się na zdrowiu. My, jako specjalistki możemy leczyć skutki, ale jeśli przyczyna leży gdzie indziej, to często była to doraźna pomoc. Poprzez Projekt dajemy kobietom narzędzia do zadbania o siebie – holistycznie.

Jest to forma edukacji, na którą nie mogłyśmy sobie pozwolić w naszych gabinetach. Co innego jest mówić: „proszę się skonsultować z psychologiem, proszę dać sobie odetchnąć, zaopiekować się sobą „, a co innego zorganizować wyjazd, na którym będą mogły tego wszystkiego spróbować.

„Wellbeing na najwyższym poziomie”.
Jakość u nas jest na pierwszym miejscu. Same mówimy o naszych wyjazdach

3 dni to niewiele czasu. W związku z tym, każdy szczegół musi być dopracowany, a warunki, w których odbywa się wyjazd – idealne. Strefa SPA, warsztaty, możliwość zakwaterowania w jednoosobowym pokoju, menu poduszkowe, pyszne i dobrej jakości jedzenie, Goodie Bag, której zawartość pomoże kontynuować „selflove” po powrocie do domu, czy konsultacje ze specjalistami. To wszystko wyróżnia nasze wyjazdy i sprawia, że w końcu mamy gdzie wysyłać bliskie nam kobiety, które potrzebują kompleksowej regeneracji.

Zaczęłyśmy od kobiecych wyjazdów. Później okazało się, że ten nasz program możemy zaproponować także firmom, które szukają dla swoich pracowników czegoś, co pomoże im się w pełni zregenerować (wyjazdu) oraz jednodniowych eventów w firmie (dni wellness).

Żyjemy w czasach, gdzie to jest po prostu potrzebne. Potrzebne zarówno Pani, która na co dzień wychowuje 3 dzieci, kierowniczce banku, studentce czy Panu, który ma 40 lat i przypomniał sobie, że ostatnie lata poświęcił tylko i wyłącznie pracy, przez co cierpi jego ciało i psychika…

s

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labo.

Brak produktów w koszyku.