Slide Projekt SELFLOVE

Poznaj

Kim jesteśmy? Przede wszystkim kobietami, które chcą działać i tworzyć coś czego brakuje w Polsce. Zawodowo jesteśmy dietetyczką i fizjoterapeutką, które połączyły siły tworząc jedyne w swoim rodzaju regeneracyjne wyjazdy z holistycznym podejściem. Ponadto, realizujemy dopasowane do potrzeb klienta wyjazdy firmowe, warsztaty i wydarzenia pro-zdrowotne , dni wellness oraz indywidualne konsultacje ze specjalistami. s s

Nasz projekt powstał z myślą o pacjentkach, których problemy były na podłożu
psychosomatycznym. Przychodziły do nas z dysfunkcją narządu ruchu lub zaburzeniami odżywiana, a idąc po nitce do kłębka, okazywało się, że winowajcą jest najczęściej przewlekły stres czy traumy, które odbijały się na zdrowiu fizycznym. My, jako specjalistki możemy leczyć skutki, ale jeśli przyczyna leży gdzie indziej, to będzie to walka z wiatrakami. Poprzez Projekt dajemy kobietom narzędzia do zadbania o siebie. Jest to forma edukacji, na którą nie mogłyśmy sobie pozwolić w naszych gabinetach. Co innego jest mówić: „proszę się skonsultować z psychologiem, proszę dać sobie odetchnąć, zaopiekować się sobą „, a co innego zorganizować wyjazd, na którym będą mogły tego wszystkiego spróbować.

Jakość u nas jest na pierwszym miejscu. Same mówimy o naszych wyjazdach „Wellbeing na najwyższym poziomie”. 3 dni to niewiele czasu. W związku z tym,  każdy szczegół musi być dopracowany, a warunki, w których się to będzie odbywać – idealne. Strefa SPA, warsztaty, możliwość zakwaterowania w jednoosobowym pokoju, menu poduszkowe, pyszne i dobrej jakości jedzenie, Goodie Bag, której zawartość pomoże kontynuować „selflove” po powrocie do domu, czy konsultacje ze specjalistami – to wszystko wyróżnia nasze wyjazdy i sprawia, że w końcu mamy gdzie wysyłać bliskie nam kobiety, które potrzebują kompleksowej regeneracji.

Zaczęłyśmy od kobiecych wyjazdów. Później okazało się, że ten nasz program możemy zaproponować także firmom, które szukają dla swoich pracowników czegoś, co pomoże im się w pełni zregenerować (wyjazdu) oraz jednodniowych eventów w firmie (dni wellness).

Żyjemy w czasach, gdzie to jest po prostu potrzebne. Potrzebne zarówno Pani, która na co dzień wychowuje 3 dzieci, kierowniczce banku, studentce czy Panu, który ma 40 lat i przypomniał sobie, że ostatnie lata poświęcił tylko i wyłącznie pracy, przez co cierpi jego ciało i psychika…

s

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labo.

Brak produktów w koszyku.