Menu

Projekt Selflove online

Projekt SELFLOVE online to nasz autorski program stworzony z myślą o kobietach, które chcą doświadczyć kompleksowej regeneracji ciała i duszy w warunkach domowych. Najlepsi specjaliści zebrani w jednym miejscu. Równocześnie jest to idealne rozpoczęcie mądrej zmiany trybu życia na zdrowszą!

Kupując pakiet, otrzymujesz dostęp do platformy oraz przesyłkę pocztową, zawierającą przygotowane przez nas niezbędniki, aby zaopiekować się sobą podczas trwania Twojej regeneracji i treningu w domu.

Projekt bez tytułu (3)

I element: paczka

A w środku wybrane przez nas produkty, m.in.:

  • Strefa SPA w domu: sojowa świeca, pachnące zioła do kąpieli / naturalna szczotka do ciała
  • Świeżo tłoczone oleje do pielęgnacji twarzy i ciała
  • Ekologiczne „superfoods” przywracające równowagę – na kilka porcji domowych koktajli
  • Herbaciana mieszanka z polskich, ręcznie zbieranych ziół

II element: platforma

Dostęp do autorskich materiałów:

  • Seria treningów jogi
  • Mindfulness – ćwiczenia uważności
  • Relaksacyjne playlisty muzyczne
  • Inspirujące artykuły i wywiady z cudownymi kobietami
  • 7 – dniowy plan dietetyczny, który pomoże wzmocnić twój organizm

Cały pakiet regeneracji i treningów w domu stworzony jest z myślą o tym, jak radzić sobie w obecnym trudnym momencie i jak zadbać o swoje ciało i umysł.

CENA 195 zł

trening-jogi-online-projekt-selflove

Ile czasu potrzebujesz?

To Ty decydujesz, kiedy wyznaczasz czas dla siebie i od Ciebie zależy czy będzie to 45 minut, czy 3 godziny.

Do praktyki jogi i warsztatu mindfulness potrzebna jest mała przestrzeń. Jeżeli nie masz maty do ćwiczeń – możesz ćwiczyć na dywanie, na podłodze lub podłożyć kocyk. Artykuły możesz czytać gdziekolwiek i jakkolwiek chcesz – biorąc regeneracyjną kąpiel w wannie lub leżąc na kanapie i popijając ziołową herbatkę z ulubionego kubka.

Prowadzący i specjaliści

W pakiecie otrzymujesz materiały przygotowane na wyłączność Projekt Selflove przez Naszych cudownych specjalistów.

Do tego zadbałyśmy o napisanie ciekawych wywiadów i artykułów z inspirującymi kobietami, których nie znajdziesz nigdzie indziej.

Wszystko, co zawiera pakiet jest tworzone z dbałością o każdy szczegół, od początku do końca dla Projektu SELFLOVE – dla Ciebie.

Przygotowała dla Was medytacje, które pomogą uspokoić gonitwę myśli i ukoić emocje. Medytacje uspokajają organizm na poziome fizjologicznym, sprawiając, że obniża się poziom hormonów stresu!

Prowadzi dla Was wspaniałe, domowe sesje jogi. Jak zawsze w profesjonalny sposób pokazuje oraz opowiada jak prawidłowo praktykować jogę w domowym zaciszu i poczuć się po niej rewelacyjnie!