PROJEKT SELFLOVE X JOYINME

DZIEŃ Z PROJEKTEM SELFLOVE

PROJEKT SELFLOVE - JOY IN ME - ZARADNE WARSZTATY - WARSAW BREAKFAST CLUB

Przedstawiamy wyjątkowe i kameralne spotkanie, które jest idealnym zakończeniem tegorocznego sezonu. Razem z Joy in me zapraszamy Was do pięknej przestrzeni w zabytkowej kamienicy w centrum Warszawy – POP UP Studio by Joy in me. Tam zabierzemy Was w przyjemną podróż pod hasłem me time.

Standardowo rozpoczniemy regeneracyjną jogą, aby miękko rozruszać nasze ciała. Zaradne warsztaty zadbają o  kreatywne warsztaty w których główną rolę będzie grała makrama, a całość dopełnią niezastąpione dziewczyny z Warsaw Breakfast Club, które przygotują pyszny brunch.

Na koniec tego wydarzenia zapraszamy wszystkich na kiermasz selflove, czyli wystawiamy stacjonarnie nasz sklep internetowy. Będzie można wypić z nami herbatę, zrobić przedświąteczne zakupy w lepszych cenach i spróbować słodkości od wbc.
Do zobaczenia!

gdzie

POP UP studio by Joy in me, ul. Nowogrodzka 44/16, Warszawa

Kiedy

Niedziela 12.12

Czas trwania

4,5 godziny. Startujemy o 10:00, a kończymy ok. 14:30

Koszt

380 zł

CO WAS CZEKA?

Joga z Moniką Maciejewską

Monika, autorka bloga odzywsie.pl, jest promotorką zdrowego stylu życia w zgodzie ze sobą i z rytmami natury, oraz instruktorką jogi w stylu Hatha Vinyasa (200h) i Spanda Vinyasa (300h). Od lat naucza jogi skoncentrowanej na podnoszeniu wewnętrznej energii i stopniowym budowaniu siły ciała. Na wydarzeniu poprowadzi zajęcia w stylu Spanda Vinyasa, który studiowała w Portugalii pod okiem samej jego twórczyni. Słowo ‚spanda’ oznacza pulsację, którą osiągamy poprzez płynny i pulsacyjny ruch w asanach. Powtarzalność wykonywanych ruchów wspomoże nas w połączeniu się z oddechem, a sam ruch rozgrzeje i wzmocni ciało. Wspólnie zaprosimy intencję i wykorzystamy żywioły, aby prowadziły nas na macie. Praktyka będzie odpowiednia dla każdego poziomu, z dbałością o wsłuchiwanie się w swoje potrzeby danego dnia.

unnamed-25
Projekt SELFLOVE x Vigo

Zaradne warsztaty

Tym razem stroną warsztatową zajmą się najlepsi z najlepszych, czyli Zaradne Warsztaty. 2,5 godziny z makramą sprawią, że Wasza głowa zazna błogiej przyjemności z bycia „tu i teraz”.

Makrama jest niezwykłą technika, która poprzez powtarzalne układy węzłów sznurka umożliwia stworzenie wyjątkowych dekoracji i produktów użytkowych. Jedynie za pomocą naszych rąk i bawełnianego miękkiego sznurka jesteśmy w stanie stworzyć zjawiskowe torby, dekoracje ścienne, kwietniki, półeczki czy lusterka. Temat niedzielnego spotkania będzie bardzo „jogowy” bo stworzymy piękne i praktyczne worki lub paski na matę do jogi.

JEDZENIE

przygotowane przez Warsaw breakfast club, czyli klub dla śniadaniowych świrów, który powstał z miłości do życia. a najłatwiej o miłości opowiada się przez jedzenie (no i wiersze Haliny Poświatowskiej, ale to nie o tym), więc jedzeniem chcą mówić.

„jemy, piszemy, próbujemy i gotujemy. Chodź ucztować!”

będzie jak zawsze pysznie, z najlepszych składników i wegetariańsko 🙂 

SELFLOVE_113
76.JASTRZĘBIAGÓRA,FOT.VIABIRDIE.COM

kiermasz selflove - wstęp wolny

W godzinach 15:00 – 17:00 zapraszamy wszystkich na świąteczny kiermasz. Wystawiamy stacjonarnie asortyment naszego sklepu internetowego, więc wiele produktów będziecie mogli kupić w okazyjnych cenach i świątecznych opakowaniach. 

Znajdziecie tam m.in takie marki jak:

– Joy in Me – Hygge Nights – Hemp Juice – Lune Tea – Sela – Oio Lab  – Asana Creatives – Veerd – my.nomad –  Rea Soul –

Na miejscu będzie również premiera kilku naszych nowych, mocno limitowanych produktów, które będzie można kupić tylko w tym dniu. 

 

NA TO WYDARZENIE MAMY TYLKO 7 MIEJSC!

s

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labo.

Brak produktów w koszyku.