Menu

SZTUKA WELLBEING
24 październik 2020

SZTUKA, WELLBEING I SUBTELNE SMAKI

Piękno i dbałość o szczegóły są nieodzownym elementem każdego wydarzenia Projektu Selflove. Tym razem zapragnęłyśmy stworzyć idealne warunki do zatroszczenia się o swoje ciało, rozpieścić swoje kubki smakowe i chłonąć piękno chwili – wszystko to w nietuzinkowej przestrzeni jaką jest Galeria Sztuki Współczesnej IRON OXIDE. 

Dobierając program zrobiłyśmy to tak, aby mogli dołączyć do nas również mężczyźni.  W końcu Selflove nie zna podziału na płeć.

 

PROGRAM wydarzenia

SESJA JOGI z irminą

12:00 - 13:15

ROZPOCZĘCIE popołudniowej części

17:00

SESJA JOGI z Marią

17:10 - 18:30

KONCERT MIS I GONGÓW

18:45-19:30

DEGUSTACJA WIN I PROSECCO

19:30-21:00

NOCNE OPROWADZANIE PO GALERII

21:00 - 22:00

W trakcie wydarzenia do Twojej dyspozycji będą:

Joga

Maria Janiec

joga5

Joga podczas tego spotkania będzie skoncentrować się na wyciszeniu i łagodzeniu układu nerwowego. Przyjemnie zrelaksujemy i uspokoimy swoje ciało po intensywnym tygodniu. Na koniec zanurzymy się w magicznej relaksacji zarówno ciała jak i umysłu…

Praktyka przeznaczona jest dla osób na każdym etapie zaawansowania, również dla osób poczatkujących.

Maria Janiec, joginka, nauczycielka jogi i oddechu. Łączy różne style jogi (Hatha Yoga, Vinyasa, Yin). Pokazuje że i ciało i nasza psychika są w ciągłym procesie zmian, przez co zmieniają się również nasze potrzeby. Fundamentem prowadzonych przez nią zajęć jest równoważenie ciała poprzez aktywność ruchową jak i praca nad samoświadomością i samoakceptacją. Maria prowadziła warsztaty w wielu miastach Polski i Europy. Przez 5 lat mieszkała i uczyła jogi w Norwegii. Jest absolwentką Wydziału Neofilologii Uniwersytety Warszawskiego. Interesuje się psychologią i seksuologią. Współpracuje z Projektem SELFLOVE od samego początku.
15 300dpi

Joga

Irmina Rydzykowska

Screenshot 2020-03-11 at 10.53.29 AM

Poranna joga ma na celu delikatne rozruszanie naszych ciał,  zlikwidowanie powstałych napięć i dodanie  energii na resztę dnia.

Irmina Rydzkowska, jej dwie największe pasje to sztuka i joga. W trakcie studiów na Akademii Sztuk Pięknych w Łodzi te dwie ścieżki się spotkały. Po kilku latach regularnej praktyki jogi akademickiej zdecydowała się na ukończenie kursu instruktorskiego rekreacji ruchowej ze specjalnością Hatha joga, który pozwolił jej postawić następny krok w drodze do pracy z ciałem człowieka. Uczy jogi, aby dzielić się spokojem i radością, które wcześniej joga ją obdarowała!

joga-kobiecy-weekend-joginka-projekt-selflove

Kąpiel w dźwiękach

Łukasz Sędziak

Sound Journey (kąpiel w dźwiękach) ma przede wszystkim jedno podstawowe zadanie: uwolnić stres, napięcia i blokady z ciała oraz wprowadzić nas w stan głębokiego relaksu i odprężenia.
Dźwięk dociera wszędzie i przenika każdą komórkę naszego ciała harmonizując i dostrajając ją do odpowiednich częstotliwości. Ponadto kąpiele wprowadzają nasz mózg w stan alfa dzięki czemu nasza świadomość zawieszona jest pomiędzy światem zewnętrznym i wewnętrznym dając niezwykłe możliwości podróży po tym co widziane i po tym co głęboko skryte w nas samych.

Każda z sesji jest zazwyczaj inna w odbiorze, mogą pojawiać się też różne emocje i odczucia. Za każdym razem dźwięk zabiera nas w inną, ciekawszą podróż w głąb nas samych dzięki czemu mamy większy kontakt ze sobą i bardziej poznajemy siebie.

 

Łukasz Sędziak – przede wszystkim Człowiek, dumny tata i kochający mąż. Pasjonat i praktykant rozwoju osobistego. Miłośnik dźwięku, muzyki, dobrego jedzenia i Matki Natury. Terapeuta i dyplomowany coach. W swojej pracy wykorzystuje techniki zaczerpnięte z coachingu, nowoczesnej psychologii, terapii dźwiękiem, muzykoterapii, ze swoich  doświadczeń oraz z wielu innych dziedzin szeroko pojętego rozwoju osobistego. 

Motywacją do jego pracy jest wiara w człowieka i jego potencjał.

Degustacja win
i prosecco

Wojciech Urbański
Champion Bartender Quality

Wojciech Urbański, jeden z najlepszych w Polsce i na Świecie barmanów, którego lista nagród nie zmieściła nam się na stronie i musiałyśmy zrobić osobą podstronę (po kliknięciu w zdjęcie!). Współpraca z najcudowniejszymi światowymi markami od wielu lat zaowocowała bezsprzecznym profesjonalizmem i pracą na najwyższym poziomie. Specjalnie dla Projekt Selflove poprowadzą degustację włoskiego wina i prosecco przywiezionego prosto z naszych ulubionych winnic. 

Opowiedzą nie tylko o tym, jak odpowiednio pić wino, aby w pełni poczuć głębie jego smaku, dowiemy się również jak odpowiednio je serwować, co ma wpływ na jego smak, kolor i inne ciekawostki ze świata alkoholi. Zaprezentują również swoje sposoby na „ubranie” prosecco w odpowiednie dodatki tak, aby całość stworzyła idealny, wytrawny drink…


CENNIK

350 zł

 

 

LOKALIZACJA

Galeria sztuki współczesnej
Iron Oxide Częstochowa,
ul. Komornicka 127
 

ZOBACZ DOJAZD NA MAPIE