Menu

Projekt SELFLOVE na Cichej 23
4 październik 2020

MIEJSCE Z DUSZĄ, STWORZONE Z ZAMIŁOWANIA DO PIĘKNA

stodoła-cicha-23-projekt-selflove-scianka

Cicha 23 to idealne i magiczne miejsce, gdzie można naładować baterie – dlatego to właśnie tam robimy nasz 1-dniowy event, którego celem jest regeneracja zarówno ciała jak i duszy…

Ostatnia enklawa spokoju i natury przy dżungli stołecznego miasta Warszawa, od której centrum oddalona jest tylko 20 minut jazdy samochodem. 

Nie wierzysz? Przyjedź, sprawdź, a my gwarantujemy, że się zakochasz, tak samo jak my.

PROGRAM wydarzenia

ROZPOCZĘCIE

9:45

SESJA JOGI

10:00 - 11:30

WARSZTAT JOGA PIĘKNA

12:00 - 13:30

ZDROWY LUNCH

13:30 - 15:00

WARSZTAT MINDFULNESS

15:00 - 16:30

ZAKOŃCZENIE

do 17:00

Przez cały czas do Twojej dyspozycji będzie:

Joga

Maria Janiec

joga5


Nasze spotkanie na Cichej 23 zaczniemy wspólną praktyką jogi Yang to Yin, przechodząc od bardziej aktywnej i dynamicznej Vinyasy, przez stabilną Hathę Jogę z elementami Qigong aż do relaksacyjnej praktyki z medytacją. Popracujemy nad oddechem, obserwacją i procesami zmian w ciele.

Praktyka przeznaczona jest dla osób na każdym etapie zaawansowania, również dla osób poczatkujących.

Maria Janiec, joginka, nauczycielka jogi i oddechu. Łączy różne style jogi (Hatha Yoga, Vinyasa, Yin). Pokazuje że i ciało i nasza psychika są w ciągłym procesie zmian, przez co zmieniają się również nasze potrzeby. Fundamentem prowadzonych przez nią zajęć jest równoważenie ciała poprzez aktywność ruchową jak i praca nad samoświadomością i samoakceptacją. Maria prowadziła warsztaty w wielu miastach Polski i Europy. Przez 5 lat mieszkała i uczyła jogi w Norwegii. Jest absolwentką Wydziału Neofilologii Uniwersytety Warszawskiego. Interesuje się psychologią i seksuologią. Współpracuje z Projektem SELFLOVE od samego początku.
15 300dpi

Mindfulness

Joanna Kowalik

joanna-kowalik-projekt-selflove

Podczas spotkania w październiku, Joanna poprowadzi warsztat wprowadzający do Mindfulness. Będziemy doświadczać i uczyć się uważności. W związku z tym, możemy się spodziewać zarówno teorii ( jak np. definicji i historii pojęcia Mindfulness, jej technik, istoty uważnego „tu i teraz”) ale i praktyki (np. ćwiczeń na uważność czy uważne słuchanie, wspólne rozmowy, medytacje i wiele więcej). 

 

Joanna Kowalik jest certyfikowaną nauczycielką Mindfulness w ramach programu Mindfulness-Based Stress Reduction – certyfikat wydany przez Polski Instytut Mindfulness (Polim) we współpracy z The Institute for Mindfulness-Based Approaches (IMA). Wielbicielka wolnej edukacji i szerokiej perspektywy. Lubi podważać to, co zastane, szukać początków, źródeł obecnego stanu rzeczy. Pasjonuje ją pokazywanie innym, że istnieją alternatywne ścieżki, nie tylko te
wydeptane i przyzwyczajone, ale i takie, które sami sobie wyznaczymy. Ponadto, właścicielka kawiarni oraz prowadząca kursy i medytacje Mindfulness.

Canva - Candles and Incense for Meditation

Joga Piękna

Marta Kucińska

marta-rucińska-projekt-selflove
Autorski program „Autoodmładzanie Twarzy i Szyi” jest holistycznym sposobem na przywrócenie i zachowanie młodego, promiennego wyglądu. 
„Joga Piękna” oparta jest na ćwiczeniach twarzy, masażach, zmianie nawyków i pielęgnacji uczy, jak ćwiczyć mięśnie, wzmacniać oraz relaksować, aby nie tylko odwracać negatywne efekty wpływu grawitacji, ale również kształtować to, jak twarz będzie wyglądać w przyszłości. Dzięki metodzie „Jogi Piękna” twarz uzyskuje promienny, przyjemny wygląd bez żadnej zewnętrznej ingerencji, w zgodzie z sobą oraz naturą. 
Nie przekonam nikogo, że się nie zestarzeje bo to jest niemożliwe, ale pokażę i nauczę, jak procesy starzenia się wziąć w swoje ręce i pokierować nimi świadomie.
Warsztat obejmuje część teoretyczną, gdzie omówimy procesy starzenia się skóry, a także nawyki wpływające na jej wygląd. Podczas części praktycznej nauczymy się ćwiczeń, które pomogą poprawić owal twarzy, ujędrnić policzki, zlikwidować podwójny podbródek, wzmocnić okolicę oczu oraz wygładzić czoło. 
 

Marta Kucińska – Certyfikowana nauczycielka jogi twarzy wg Face Yoga Method, joginka, konsultantka Ajurwedy III stopnia ( ucząca się w Polsce i w Indiach, w Instytucie Jiva ) a z wykształcenia biolog. 

Zwolenniczka medycyny naturalnej ziołolecznictwa, medycyny ajurwedyjskiej, diety wegetariańskiej, psychologii wedyjskiej, jogi oraz ćwiczeń i masaży twarzy. Pomaga kobietom zachować na długie lata młody, zdrowy wygląd.

joga-twarzy-projekt-selflove


CENNIK

520 zł

za osobę

950 zł

za 2 osoby

 

 

LOKALIZACJA

Cicha 23 Event Place
ul. Cicha 23, 05-260 Marki 
 

ZOBACZ DOJAZD NA MAPIE