Menu

KOBIECY WEEKEND
18-20/09/2020

WYJĄTKOWA LOKALIZACJA

Zamknij oczy i wyobraź sobie, jak rozpoczynasz dzień spacerem po piaszczystej plaży, jogą na słońcu a następnie zdrowym i pysznym śniadaniem na tarasie – wdychając morską bryzę…

Wrześniowa edycja Projektu Selflove, po raz pierwszy odbywa się nad polskim morzem w jednej z najpiękniejszych możliwych lokalizacji! 

PROGRAM POBYTU

*Proszę pamiętajcie, że prezentowany poniżej program wyjazdu jest naszą propozycją i podczas pobytu może ulec zmianie na życzenie uczestniczek. 
Jest to wyjazd regeneracyjny i to od Ciebie zależy w jakich zajęciach uczestniczysz oraz jak spędzasz czas pomiędzy nimi.

PIĄTEK

ZAKWATEROWANIE

OD 15:00

Joga

17:30-19:00

powitalna kolacja

20:30

SOBOTA

Joga

8:00-9:00

Śniadanie

9:00 - 10:00

WARSZTAT Mindfulness

10:30 - 13:30

LUNCH

14:00

JOGA

17:30-18:30

Kolacja

20:00

NIEDZIELA

Joga

8:00-9:00

Śniadanie

9:00 - 10:00

Warsztat z fizjoterapeutą

10:30 - 12:00

Warsztat manualny

12:00-13:30

Wykwaterowanie

DO 12:00

Przez cały czas do Twojej indywidualnej dyspozycji będzie:

JOGA

Maria Janiec

Poranna joga podczas warsztatów skupiać się będzie na rozbudzeniu, dotlenieniu i miękkim rozruszaniu ciała. Podczas zajęć wieczornych skoncentrujemy się na wyciszeniu i łagodzeniu układu nerwowego. Pomiędzy zajęciami można zadawać Marii indywidualne pytania.

Maria Janiec, nauczycielka jogi. Uwielbia pracę z ludźmi i efekty, jakie ona przynosi. Przekonuje, że joga jest dla wszystkich jeśli wybierzemy z niej to, czego potrzebujemy. Jej warsztaty przeznaczone są zarówno dla osób początkujących jak i dla tych, którzy ją ćwiczą. Maria ma bardzo indywidualne podejście i pomaga innym w szukaniu równowagi pomiędzy ciałem a psychiką, na drodze do samoakceptacji.

Współtworzy fundację dla kobiet „Tętniące Życiem” i projekt „Cielistość”.

Temat przewodni warsztatów: Być blisko siebie – życzliwość w praktyce.

Podczas warsztatów „Ogród Mindfulness” dowiesz się, jak odczarować relację z samą sobą tak, abyś kultywując autentyczną życzliwość, mogła stać się sobie najlepszym przyjacielem, wsparciem, a nawet miłością swojego życia.

Usłyszysz garść teorii popartej psychologicznymi badaniami, wypróbujesz medytację mindfulness: stabilizującą umysł i kultywującą życzliwość. A na koniec nauczysz się praktyki Oddech Miłości. Jest to łagodne ćwiczenie oddechowe, które pomoże Ci nawiązać ze sobą sama czułą, miłującą relację.

Screenshot 2020-05-19 at 6.01.43 PM

Psycholog, z pasji eksplorator umysłu. Prowadzi warsztaty psychologiczne, Mindfulness. Medytuję od 9 lat, ukończyła dwie szkoły medytacji, The Three Doors Academy, Mindfulness Association UK, jak również bezpośrednio przez Tybetańskich Mistrzów, pionierów naukowo opracowanej metody Medytacji Mindfulness czyli treningu Uważnej Obecności. Psychologie ukończyła na Edinburgh Napier University w Szkocji.

WARSZTAT
MINDFULNESS

Karo Tashi

WARSZTAT MANUALNY

Projekt Selflove

13 72dpi

Zadbałyśmy o możliwość relaksu również w kreatywny sposób. Podczas tego wyjazdu będziemy tworzyć naturalne świece sojowe oraz mydełka glicerynowe z wykorzystaniem olejków do aromaterapii, świeżych ziół, kwiatów i przypraw. 

Wszystko, co zrobisz, możesz zabrać ze sobą jako dodatkowe pamiątki z wyjazdu. Warsztat uzupełniamy wszystkimi niezbędnymi informacjami na temat aromaterapii, a także ciekawostkami o kosmetykach naturalnych i ich samodzielnym tworzeniu.

21 72dpi

Podczas warsztatu z fizjoterapeutką omówimy to, jak organizm reaguje na stres, zgłębimy temat anatomii i fizjologii człowieka, a także sprawdzimy gdzie w naszym ciele kumulują się napięcia . 
Część praktyczna będzie obejmowała badanie i obserwowanie swojego ciała. Ola pokaże wiele przydatnych technik pomagających w rozluźnieniu tkanek, a co za tym idzie- uwolnieniu nadmiernych napięć.

Każda z uczestniczek dostanie fantastyczną bazę do autoterapii i wiele cennych, praktycznych wskazówek dotyczących postępowania z własnym ciałem. 

88325814_610237122859806_1878133119152816128_n

Magister fizjoterapii, współzałożycielka projektu SELFLOVE i właścicielka praktyki fizjoterapeutycznej Fizja. Na codzień pracuje z dorosłymi i dziećmi pomagając im w powrocie do pełnej sprawności i życia bez bólu. 

WARSZTAT
UWOLNIJ NAPIĘCIA
Z CIAŁA

Aleksandra Jędrzejewska


CENNIK

* jeżeli wybierasz zakwaterowanie w pokoju 2-osobowym, pamiętaj, że prawdopodobnie będziesz dzielić pokój z inną uczestniczką projektu

1550 zł

za osobę w

pokoju 2-osobowym

1650 zł

za osobę w

pokój 1-osobowym

* aby wyjazd się odbył minimalna liczba uczestniczek to 14 osób. 

 


Zakwaterowanie

Hotel 4**** Skipper 

www.hotelskipper.pl/

Rewa, Sztormowa 2, 81-198 Kosakowo, Poland
 

ZOBACZ DOJAZD NA MAPIE