Menu
KOBIECY WEEKEND
26-28/06/2020

PROGRAM POBYTU

* Prezentowany poniżej program wyjazdu jest naszą propozycją i podczas pobytu może ulec zmianie na życzenie uczestniczek. 
Pamiętaj, że jest to wyjazd regeneracyjny i to do Ciebie zależy w jakich zajęciach uczestniczysz oraz jak spędzasz czas pomiędzy nimi.

PIĄTEK

Zakwaterowanie

Od godziny 15:00

Joga

17:30-19:00

powitalna kolacja

20:00

SOBOTA

Joga

8:00-9:00

Śniadanie

9:00-10:00

WARSZTAT kosmetyki naturalne

10:00-11:00

warsztat mindfulness

11:30-13:30

lunch

O dowolnej porze

JOGA

17:30-18:30

kolacja

19:00

NIEDZIELA

Joga

8:00-9:00

Śniadanie

9:00-10:00

Warsztat mindfulness

10:00-12:00

podsumowanie projektu

13:00

WYKWATEROWANIE

Do godziny 14:00

Przez cały czas do Twojej indywidualnej dyspozycji będzie:

JOGA

Maria Janiec

Poranna joga podczas warsztatów skupiać się będzie na rozbudzeniu, dotlenieniu i miękkim rozruszaniu ciała. Podczas zajęć wieczornych skoncentrujemy się na wyciszeniu i łagodzeniu układu nerwowego. Pomiędzy zajęciami można zadawać Marii indywidualne pytania.

Maria Janiec, nauczycielka jogi. Uwielbia pracę z ludźmi i efekty, jakie ona przynosi. Przekonuje, że joga jest dla wszystkich jeśli wybierzemy z niej to, czego potrzebujemy. Jej warsztaty przeznaczone są zarówno dla osób początkujących jak i dla tych, którzy ją ćwiczą. Maria ma bardzo indywidualne podejście i pomaga innym w szukaniu równowagi pomiędzy ciałem a psychiką w drodze do samoakceptacji. Współtworzy fundację dla kobiet „Tętniące Życiem” i projekt „Cielistość”.

 

WARSZTATY MANUALNE

Sylwia Dębicka

Sylwia Dębicka – artystka i ilustratorka, absolwentka Akademii Sztuk Pięknych w Warszawie, laureatka Art & Fashion Forum by Grażyna Kulczyk. W 2016 roku z sukcesem zaprezentowała swoje prace na wystawie w prestiżowej Galerie Nikki Diana Marquardt w Paryżu. Zaowocowało to współpracami z klientami m.in. Haarper’s Bazaar, Clé de Peau Beauté. Swoją pasją dzieli się także poprzez prowadzenie kursów ilustracji.

Prace tworzy głównie „analogowo”- ręcznie na papierze lub płótnie – co w dzisiejszych cyfrowych czasach jest już praktycznie wyjątkiem. Wierzy w twórczą moc odręcznej pracy – od fascynacji i zabawy, gdzieś na marginesie codziennego życia, do świadomego wyboru sposobu na życie. Podczas wyjazdu poprowadzi warsztat z robienia naturalnych świec sojowych oraz kolaż.

Temat przewodni warsztatów: Być blisko siebie – życzliwość w praktyce.

Podczas warsztatów „Ogród Mindfulness” dowiesz się, jak odczarować relację z samą sobą tak, abyś kultywując autentyczną życzliwość, mogła stać się sobie najlepszym przyjacielem, wsparciem, a nawet miłością swojego życia.

Usłyszysz garść teorii popartej psychologicznymi badaniami, wypróbujesz medytację mindfulness: stabilizującą umysł i kultywującą życzliwość. A na koniec nauczysz się praktyki Oddech Miłości. Jest to łagodne ćwiczenie oddechowe, które pomoże Ci nawiązać ze sobą sama czułą, miłującą relację.

Screenshot 2020-05-19 at 6.01.43 PM

Psycholog, z pasji eksplorator umysłu. Prowadzi warsztaty psychologiczne, Mindfulness. Medytuję od 9 lat, ukończyła dwie szkoły medytacji, The Three Doors Academy, Mindfulness Association UK, jak również bezpośrednio przez Tybetańskich Mistrzów, pionierów naukowo opracowanej metody Medytacji Mindfulness czyli treningu Uważnej Obecności. Psychologie ukończyła na Edinburgh Napier University w Szkocji.

WARSZTAT
MINDFULNESS

Karo Tashi


CENNIK

Zdecyduj, jaki rodzaj zakwaterowania wybierasz

1550 zł

za osobę

pokój 2-osobowy

1650 zł

za osobę

pokój 1-osobowy

* aby wyjazd się odbył minimalna liczba uczestniczek to 14 osób. 


Zakwaterowanie

Hotel Talaria Resort & Spa 

www.talaria.pl

Pałac w Trojanowie, 08-455 Trojanów 158

NA MAPIE