Menu
Wieczór z Projektem SELFLOVE
Częstochowa, 26/09/2020

GALERIA
SZTUKI

WSPÓŁCZESNEJ

WYJĄTKOWA LOKALIZACJA

Wieczór spędzimy w jedynej takiej przestrzeni w okolicy – IRON OXIDE. Jest to prywatna i komercyjna galeria sztuki współczesnej, którą tym razem poza dziełami sztuki wypełni sprzęt do jogi, świece, klimatyczne dodatki, najpyszniejsze zdrowe jedzenie i wiele inspirujących kobiet. 

Zapraszamy na ten event wszystkie osoby z Częstochowy, okolic i nie tylko!

PROGRAM

REGENERACYJNA SESJA JOGI

16:00 - 17:30

ZDROWY CATERING

17:30

WARSZTAT Z PROJEKTEM SELFLOVE

18:00 - 19:00

Na każdą uczestniczkę będzie czekał pakunek z prezentami od naszych partnerów:

Przez cały czas do dyspozycji będzie:

JOGA

Irmina Rydzykowska

Joga podczas tego spotkania będzie skoncentrować się na wyciszeniu i łagodzeniu układu nerwowego. Przyjemnie zrelaksujemy i uspokoimy swoje ciało po intensywnym tygodniu. Na koniec zanurzymy się w magicznej relaksacji zarówno ciała jak i umysłu…

Nazywam się Irmina Rydzkowska a moje dwie największe pasje to sztuka i joga. W trakcie studiów na Akademii Sztuk Pięknych w Łodzi te dwie ścieżki się spotkały. Po kilku latach regularnej praktyki jogi akademickiej zdecydowałam się na ukończenie kursu instruktorskiego rekreacji ruchowej ze specjalnością Hatha joga, który pozwolił mi postawić następny krok na mojej drodze. Uczę jogi by dzielić się spokojem i radością, które wcześniej ona mi podarowała!
Screenshot 2020-03-11 at 10.53.29 AM

ZWIEDZANIE GALERII

Jan Sętowski

Podczas Wieczoru z Projektem Selflove poprowadzi oprowadzanie kuratorskie po wystawie prezentowanej na ścianach Galerii. Osoby zainteresowane będą mogły dowiedzieć się więcej nie tylko na temat prezentowanej sztuki ale również ogólnie na temat sztuki współczesnej.

Jan Sętowski – artysta, kurator sztuki, projektant, działacz społeczny i przedsiębiorca. Wspólnie z Łukaszem Gawronem tworzą artystyczny projekt SĘTOWSKI / GAWRON, prowadzą w Częstochowie galerię sztuki współczesnej IRON OXIDE oraz firmę PRIMITIVE DESIGN zajmującą się implementacją dzieł sztuki do komercyjnych przestrzeni takich jak restauracje klasy premium (m.in. Mateusza Gesslera i grupy restauracyjnej Mitsuro Restaurants), hotele oraz topowe galerie handlowe (Forum Gdańsk, Galeria Młociny czy Libero). Współtworzy wystawy i projekty we wszystkich zakątkach świata poczynając od europejskich stolic (Berlin, Paryż, Sztokholm) poprzez inne istotne dla sztuki ośrodki (Bazylea, Monachium, Sydney) na działaniach artystycznych w środku kolumbijskiej dżungli kończąc.

WARSZTAT

Projekt Selflove
Irena Kałużna-Stasik

45165353772_4917627a3b_z
Autorski warsztat praktyczno – teoretyczny na temat holistycznego podejścia do diagnozowania swojego ciała. Opowiemy o roli psychosomatyki w codziennym funkcjonowaniu. O odczuciach w ciele, oznakach fizycznych i psychicznych, które mogą nas doprowadzić kro po kroku do tego, co jest przyczyną naszego samopoczucia. Powiązaniach tego jak ciało reaguje na problemy, które dzieją się w naszej głowie i punktach kumulacji emocji. Część emocjonalno – duchową uzupełni Irena Kałużna, która skupi się na tym, jak problemy w ciele odbijają się na również na psychice, kreatywności, emocjach. 
 

Irena Kałużna-Stasik – Psycholog i Coach Zdrowego Stylu Życia. Specjalizuje się w coachingu związanym ze zmianami trybu życia na bardziej zdrowy i zharmonizowany. Na zdrowie patrzy holistycznie, nie tylko w aspekcie fizycznym, ale również emocjonalnym i psychicznym. Przez 10 lat pracowała w służbie zdrowia jako pielęgniarka. Obecnie zajmuje się treningiem stylu życia, pomaga ludziom odnaleźć odpowiednią drogę życie i kariery zawodowej –  pomaga być szczęśliwym.

Projekt Selflove – Aleksandra Jędrzejewska (fizjoterapeuta) oraz Agnieszka Bojda (dietetyk). W ramach Projektu Selflove promują kompleksowe podejście do zdrowia człowieka, do dbania o każdy obszar: ciało, umysł, duszę, relacje z otoczeniem i samym sobą. Promują potrzebę regeneracji organizmu i zwrócenie uwagi na życie Tu i Teraz. Więcej informacji ZNAJDUJE SIĘ TUTAJ.

regeneracyjne-wyjazdy-dla-kobiet-i-grup_ProjektSelflove


CENNIK

55 zł

za osobę


lokalizacja

Galeria sztuki współczesnej
Iron Oxide Częstochowa,
ul. Komornicka 127

NA MAPIE