Inspirujące osobyUbierzmy się w słowa.
ubranewslowa-projektselflove2

Ubierzmy się w słowa.

Czym się kierujesz wybierając swój strój na cały dzień?

Czy wybierasz to, w czym dzisiaj będzie najwygodniej?

Czy to, w czym będziesz wyglądać elegancko i poważnie, ponieważ masz wiele spotkań biznesowych?

Może wybierasz stylizację i fasony, które są teraz “najmodniejsze” – jak twierdzą wyznaczające trendy media?

Ja na pewno znam takich, którzy kierują się subiektywnym odczuciem porannym. Wiecie, jakby dobierali kolor do nastroju: jesienią króluje brąz, szarości, butelkowa zieleń i klasyczny czarny, a jak zaświeci wiosenne słońce, to automatycznie wybierają pomarańcz, odcienie różu lub błękitu, zakładają Wayfarer’y albo inne lordsy. 

 

Ale czy zastanawiasz się jakiej jakości ubrania zakładasz? Skąd one pochodzą? Z czego są wykonane? Kto je wykonał? Dlaczego chcesz je założyć ? Jak zareaguje na ten materiał Twoja skóra, Twoje ciało? Czy to dla niej zdrowe?

SZCZERZE MÓWIĄC, JA SIĘ W ZASADZIE CZASEM NAD TYM ZASTANAWIAM – JEDNAK PRZYZNAJĘ, ŻE NIE ZA KAŻDYM RAZEM!

 

ubrane w słowa projekt selflove2

 

Dwie genialne dziewczyny, które obserwujemy od jakiegoś czasu, poszły o krok dalej i zadają pytania nie tylko o pochodzenie, modne odcienie czy łączenie fasonów w stylizacjach. One rozprawiają o spojrzeniu w siebie – wiecie, w swoje emocje, czyli gdzieś w okolice brzuszka, głowy i serducha – i na podstawie tego, ustanowieniu swojego sposobu ubierania się. Wcale nie banalne, a wręcz zaskakujące spojrzenie na punkt styczny z modą i mądrym wyrażaniem siebie. Aby w końcu dojść do tego, że to, co mamy na sobie, pomoże nam przede wszystkim być w komforcie fizycznym i psychicznym. A jak już w tym komforcie się znajdziemy, to po prostu na co dzień robić to, co do nas należy i robić to dobrze. Być pewnym swoich słów, działań, a w końcu decyzji – tych malutkich, jak wybór lunchu na wynos, ale przede wszystkim tych większych, zmieniających rzeczywistość wokół nas.

 

Posłuchajcie ich podcastu, dzięki któremu dowiecie się więcej o tym, co w książce – P.S. na prawdę polecamy ich posłuchać <3 

ubrane-w-słowa-projekt-selflove
UBRANE W SŁOWA podcast #1: Siła słów i istota odpowiedzialnych wyborówNa prawdę dobra robota Maliki Ledeman i Eweliny Antonowicz. Super inteligentnych kobiet pełnych zaangażowania i mówiących (piszących) prosto z epicentrum pasji. Książka, w formie e-booka jest idealną lekturą lub prezentem dla bliskiej osoby. My, jako Projekt Selflove, zdecydowałyśmy się na objęcie patronatu nad ich literackim dzieckiem – “Ubrane w słowa”, który możecie oczywiście znaleźć na naszej stronie. Mam nadzieję, że zrobimy też wspólne warsztaty, podczas jednego z naszych Kobiecych Weekendów. 

Malika, Ewelina – dziękujemy za takie pełne mądrych słów i otwierających umysł teksty. 

tekst Agnieszka Bojda

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

s

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labo.

Brak produktów w koszyku.