UCZTA SELFLOVE

czyli joga & brunch na Warszawskim Powiślu

Jak co tydzień, w weekend poszłybyśmy na jogę a później najlepsze jedzenie w okolicy. A co jeśli możemy jogę i wspomniane jedzenie zebrać w jednym miejscu i to jeszcze tak miłym dla oka, jakim jest Santosza?

Dlatego połączyłyśmy nas, Warsaw Breaksaft Club oraz Santoszę i zabieramy Was na niedzielę w naszym stylu, czyli prawdziwą ucztę SELFLOVE w pięknej przestrzeni na Warszawskim Powiślu. Dla głowy i dla ciała, ze szczególnym uwzględnieniem Waszych kubków smakowych. 

Tym razem menu jest niespodzianką!

gdzie

Najpiękniejsza jogowa przestrzeń, czyli Santosza. Adres: Okrąg 2/4, Warszawa

Kiedy

Niedziela 26.09

Czas trwania

3 godziny. Starujemy o 10:30, a kończymy o 13:30

Koszt

150 zł

CO WAS CZEKA?

DSC04304

Jedzenie

Przygotowane przez Warsaw breakfast club, czyli klub dla śniadaniowych świrów, który powstał z miłości do życia. a najłatwiej o miłości opowiada się przez jedzenie (no i wiersze Haliny Poświatowskiej, ale to nie o tym), więc jedzeniem chcą mówić.

„jemy, piszemy, próbujemy i gotujemy. chodź ucztować!”

Feel Good Yoga

To półtoragodzinna praktyka, która zaczyna się od krótkiej medytacji, uziemienia, znalezienia swojego oddechu, ustalenia intencji i poczucia, czego na ten moment potrzebuje Twoje ciało. 

Po krótkiej medytacji, poruszysz ciało przy urozmaiconych przez Martę powitaniach słońca. Kolejna część praktyki to klasyczne asany, zmodyfikowane w kilku wersjach, które wzmocnią Twoje ciało, ale przede wszystkim poprawią samopoczucie i pozwolą bardziej połączyć się z oddechem. W niektórych pozycjach zostaniemy na dłużej, czasem ze wsparciem i miękkością wałka. Po asanach – pranayama – ćwiczenia oddechowe Nadi Shodana i Nadi Shodana z Khumbaką – pozwalające mocniej dotlenić komórki w ciele, pogłębić oddech i wzmocnić Twój układ odpornościowy. I najważniejsza część – błogi relaks w savasanie z wykorzystaniem olejków eterycznych, które uprzyjemnią odpoczynek po praktyce. 

Na koniec medytacja z wykorzystaniem intencji, poobserwowanie ciszy w umyśle. Zajęcia są prowadzone w taki sposób, aby mógł wziąć udział w nich każdy, bez względu na poziom zaawansowania.

DSC09842
DSC09919

Marta Barwicz 

Założycielka Santoszy, joginka od 10 lat. Praktykę jogi rozpoczęła w Chinach, potem w warszawskich szkołach jogi, na youtubie i podczas praktyki własnej w Indiach i na Sri Lance. Certyfikowany u źródła (w Indiach, Himalaya Yoga Valley) nauczyciel tradycyjnej hatha yogi. W praktyce jogi, najbardziej skupia się na poszanowaniu granic w ciele, zaakceptowaniu ich – bo przecież zawsze jesteśmy dokładnie tam, gdzie powinniśmy być w danym momencie życia. Marta skupia się na pełnej uważności dla oddechu i zakresów w ciele. 

Goodie bags

Nie od dziś wiadomo, że uwielbiamy Was rozpieszczać więc specjalnie na tą okazję przygotowałyśmy umilacze w postaci Goodie Bags. 

 

Zrzut ekranu 2021-08-5 o 19.00.53

Przestrzeń

Kliknij w poniższy link, który przekieruje Cię do grafiku zajęć w Santoszy. Wybierz z grafiku „Uczta Selflove & Yoga” -> kliknij Zapisz się -> Zarejestruj się i dokonaj opłaty online za ucztę -> na podanego maila otrzymasz potwierdzenie rezerwacji. 

LICZBA MIEJSC OGRANICZONA

s

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labo.

Brak produktów w koszyku.