regeneracyjny weekend

Dzika Kaczka 16 - 18 czerwca 2023

Czerwcowym wyjazdem w 2023 wracamy do wspaniałego miejsca – Dzikiej Kaczki. Osada Dzika Kaczka położona jest na 20 hektarach łąk kwietnych, zagajników i stawów w otulinie parku krajobrazowego, tuż nad jeziorem Głębokie, które znajduje się w strefie ciszy. Malownicze otoczenie, zakwaterowanie w bardzo komfortowych warunkach oraz błoga cisza i spokój, pozwalają uciec od codziennego pośpiechu, cieszyć się piękną przyrodą i zregenerować zarówno ciało jak i głowę. W planach zajęcia jogi, saunowanie, kąpiele w jeziorze & błogi relaks. 

Co znajdziesz na naszym wyjeździe:

_DSC9991

Wegetariańskie menu

Jesteśmy wierne zasadzie, że nie ma udanego wyjazdu bez pysznego jedzenia. Smaczne, zdrowe posiłki to jeden z ważniejszych filarów naszych wyjazdów. Jemy wegetariańsko, na bazie lokalnych produktów, a w przypadku alergii lub specjalnych diet, ustalamy indywidualne menu.

Zajęcia jogi

Podczas porannych zajęć jogi będziemy się spokojnie i w rytmie oddechu budzić, przeciągać i szukać miękkości. Popołudniowa praktyka pozwoli przyjemnie poruszyć ciałem wprowadzając do niego energię, przestrzeń i harmonię. 

ważne: nie musisz praktykować jogi, żeby jechać na ten wyjazd. Zajęcia są dostosowane tak, żeby znalazł się na nich każdy, bez względu na stopień zaawansowania.

Tym razem na wyjeździe będą aż dwie prowadzące.

Certyfikowana nauczycielka jogi, prawdziwa „Pyra” z krwi i kości. Ma w sobie niesamowitą mieszankę profesjonalizmu, ciepła i wiedzy.

 

Szczegóły już niedługo.

_DSC9923
_DSC0084

Regeneracyjny pakiet selflove

Na każdego uczestnika, po przyjeździe czeka pakiet produktów wspomagających regenerację zarówno podczas pobytu, jak i po powrocie do domu. W skład wchodzą:

Goodie Bag –  prezent od naszych partnerów, gdzie znajdziesz wszystko, co związane z szeroko pojętym „self care”. 

Menu poduszkowe stworzone we współpracy z Plantule Pillows, tak żeby jeszcze bardziej zadbać o Wasz jakościowy sen. 

Sprzęt

W ramach współpracy z dwiema Polskimi markami, na każdym z wyjazdów do Waszego użytku mamy:

  • maty do jogi od JOY IN ME  – wykonane z biodegradowalnego kauczuku o grubości 3 mm oraz absorbującej mikrofibry. Mata jest bardzo przyjemna w dotyku i idealna do wszystkich rodzajów jogi.
  • wałki i woreczki na oczy od PLANTULE PILLOWS – wypełnione ekologiczną gryką pomagają się rozluźnić i zrelaksować oraz zapewniają stabilne wsparcie podczas ćwiczeń i praktyki jogi. Sprawiają, że praktyka jest bardziej komfortowa, bezpieczna i przyjemna dla ciała.
_DSC9801
31_DSC_4973-2

Dodatkowe atrakcje:

czyli coś, co urozmaici i uprzyjemni Wam pobyt, a może przy okazji wniesie nowe umiejętności lub wiedzę do Waszego życia.

Podczas tego warsztatu pracujemy z technikami i ćwiczeniami oddechowymi, pogłębiając wiedzę dotyczącą m.in. tego, czym w ogóle jest zdrowy oddech, jak dobrze dotlenić organizm, zredukować stres i odpuścić napięcia z ciała.

Piękna, pachnąca drewnem sauna pomoże Wam jeszcze bardziej wejść w tryb chillowania.
Dostępna dla nas na wyłączność.

Program pobytu

Piątek

Od godziny 14:30

17:30 – 19:00

Sobota

8:00- 9:00

9:00

13:00 – 14:00

15:00

18:00 – 19:30

19:00 

* program może ulec zmianie. 

* zajęć jest sporo, więc od Ciebie zależy czy masz ochotę wziąć udział we wszystkich, czy dostosujesz ten program do siebie. Zachęcamy do słuchania swojego organizmu i jeśli chcesz dłużej pospać, czy wybrać się na spacer w trakcie trwania warsztatów – śmiało.

 

Zakwaterujemy Was w 1 lub 2- osobowych klimatycznych pokojach i apartamentach, które pozwalają na bezpieczny i komfortowy wypoczynek. Każdy z 2 osobnymi łóżkami, łazienką z prysznicem i suszarką do włosów. Są ręczniki, zestaw kosmetyków, express do kawy, herbata, woda  .

Do naszej dyspozycji, na wyłączność podczas pobytu są klimatyczne przestrzenie w których będziemy ćwiczyć, przesiadywać, jadać.

Zakwaterowanie

Osada Dzika Kaczka 

Faszcze 28
11-730 Mikołajki

https://dzikakaczka.com/

Cennik

SGL/ osoba w pokoju 1 – osobowym

WYPRZEDANE- lista rezerwowa

Zawiera:

– zakwaterowanie w apartamencie 1 – osobowym
– pełne wyżywienie (śniadania, obiad, kolacja)
– 2 noclegi
– sesje jogi i medytacji 
– dodatkowe atrakcje

– wysokiej jakości sprzęt do jogi do użytku na miejscu

– autorski pakiet regeneracyjny selflove

2050 zł 

TWIN / osoba w pokoju 2 – osobowym

WYPRZEDANE- lista rezerwowa

Zawiera:

– zakwaterowanie w apartamencie 2 – osobowym z inną uczestniczką
– pełne wyżywienie (śniadania, obiad, kolacja)
– 2 noclegi
– sesje jogi i medytacji 
– dodatkowe atrakcje

– wysokiej jakości sprzęt do jogi do użytku na miejscu

– autorski pakiet regeneracyjny selflove

1850 zł

Wszystkie informacje znajdziesz w naszym regulaminie wyjazdów i wydarzeń, ale żeby to ułatwić, to poniżej wypisujemy te, które zawsze Was najbardziej interesują.

warunki płatności:
Miejsce zostaje zarezerwowane, jeżeli w ciągu 5 dni od wysłania zgłoszenia zostanie wpłacona zaliczka w wysokości 50% całej kwoty. 
Pozostała część powinna zostać wpłacona nie później niż na 15 dni przed planowanym wyjazdem.

warunki anulacji:
Do 30 dni przed wyjazdem wpłacona zaliczka podlega 100% zwrotowi. Rezygnacja na krócej niż 30 dni przed wyjazdem wiąże się z brakiem zwrotu wpłaconej kwoty.
Na każdym etapie można odsprzedać swoje miejsce na własną rękę innej osobie informując organizatora o dokonanej zmianie.

Zapisz się do naszego newslettera, jeżeli chcesz dowiadywać się jako pierwsza/pierwszy o naszych nadchodzących eventach i wyjazdach oraz

Odbierz 10% na pierwsze zakupy w naszym sklepie