regeneracyjny weekend

Weranda Home 3 -5 lutego 2023

Pierwszy wyjazd w 2023 roku rozpoczynamy kobiecym wyjazdem do wyjątkowego miejsca – Weranda Home. To urokliwy obiekt pod Poznaniem, położony w samym sercu Parku Krajobrazowego Puszczy Zielonki oraz nad dwoma jeziorami – Książym i Borowym. Tutaj czas potrafi się zatrzymać. Malownicze otoczenie, zakwaterowanie w bardzo komfortowych warunkach oraz błoga cisza i spokój, pozwalają uciec od codziennego pośpiechu, cieszyć się piękną przyrodą i zregenerować zarówno ciało jak i głowę. W planach zajęcia jogi, saunowanie & błogi relaks. 

Co znajdziesz na naszym wyjeździe:

_DSC9991

Wegetariańskie menu

Jesteśmy wierne zasadzie, że nie ma udanego wyjazdu bez pysznego jedzenia. Smaczne, zdrowe posiłki to jeden z ważniejszych filarów naszych wyjazdów. Jemy wegetariańsko, na bazie lokalnych produktów, a w przypadku alergii lub specjalnych diet, ustalamy indywidualne menu.

Zajęcia jogi

Podczas porannych zajęć jogi będziemy się spokojnie i w rytmie oddechu budzić, przeciągać i szukać miękkości. Popołudniowa praktyka pozwoli przyjemnie poruszyć ciałem wprowadzając do niego energię, przestrzeń i harmonię. 

ważne: nie musisz praktykować jogi, żeby jechać na ten wyjazd. Zajęcia są dostosowane tak, żeby znalazł się na nich każdy, bez względu na stopień zaawansowania.

Certyfikowana nauczycielka jogi, prawdziwa „Pyra” z krwi i kości. Ma w sobie niesamowitą mieszankę profesjonalizmu, ciepła i wiedzy.

 

_DSC9923
_DSC0084

Regeneracyjny pakiet selflove

Na każdego uczestnika, po przyjeździe czeka pakiet produktów wspomagających regenerację zarówno podczas pobytu, jak i po powrocie do domu. W skład wchodzą:

Goodie Bag –  prezent od naszych partnerów, gdzie znajdziesz wszystko, co związane z szeroko pojętym „self care”. 

Menu poduszkowe stworzone we współpracy z Plantule Pillows, tak żeby jeszcze bardziej zadbać o Wasz jakościowy sen. 

Sprzęt

W ramach współpracy z dwiema Polskimi markami, na każdym z wyjazdów do Waszego użytku mamy:

  • maty do jogi od JOY IN ME  – wykonane z biodegradowalnego kauczuku o grubości 3 mm oraz absorbującej mikrofibry. Mata jest bardzo przyjemna w dotyku i idealna do wszystkich rodzajów jogi.
  • wałki i woreczki na oczy od PLANTULE PILLOWS – wypełnione ekologiczną gryką pomagają się rozluźnić i zrelaksować oraz zapewniają stabilne wsparcie podczas ćwiczeń i praktyki jogi. Sprawiają, że praktyka jest bardziej komfortowa, bezpieczna i przyjemna dla ciała.
_DSC9801
CaptureOne0764

Dodatkowe atrakcje:

czyli coś, co urozmaici i uprzyjemni Wam pobyt, a może przy okazji wniesie nowe umiejętności lub wiedzę do Waszego życia.

w saunowaniu zakochałyśmy się po naszym zeszłorocznym wyjeździe. Nie ma chyba nic lepszego niż przyjemne ciepło rozchodzące się w ciele w chłodne dni. Nie będzie to zwykła sesja w saunie, a prowadzona przez doświadczonego saunamistrza, który zadba o to, żeby była jeszcze bardziej przyjemna i efektywna.
Tak samo ważne jak grzanie, jest chłodzenie organizmu i dla chętnych mamy propozycję wspólnego morsowania w jeziorze, które znajduje się tuż obok sauny. 

Razem z GUSTA Jewellery przygotowałyśmy warsztat na którym stworzycie idealnie dopasowane  do Was bransoletki.

Program pobytu

Piątek

Od godziny 14:30

17:30 – 19:00

Sobota

8:00- 9:00

9:00

11:00 – 11:30

12:00 – 12:30

13:00 – 13:30

14:30

18:30 – 19:30

19:30 

Niedziela

9:00

10:00 – 11:00

11:00-12:30

ok. 12:00

* program może ulec zmianie. 

* zajęć jest sporo, więc od Ciebie zależy czy masz ochotę wziąć udział we wszystkich, czy dostosujesz ten program do siebie. Zachęcamy do słuchania swojego organizmu i jeśli chcesz dłużej pospać, czy wybrać się na spacer w trakcie trwania warsztatów – śmiało.

 

Zakwaterujemy Was w 1 lub 2- osobowych eleganckich i luksusowych apartamentach, które pozwalają na bezpieczny i komfortowy wypoczynek. Każdy z 2 osobnymi łóżkami, łazienką z prysznicem i suszarką do włosów. Są ręczniki, zestaw kosmetyków, express do kawy, herbata, woda  styl, szyk i elegancja.

Do naszej dyspozycji, na wyłączność podczas pobytu są klimatyczne przestrzenie w której będziemy ćwiczyć, przesiadywać, jadać.

Zakwaterowanie

Wernada Home 

ul. Płotki 14, 62-085 Sławica
www.werandahome.com

Cennik

SGL/ osoba w pokoju 1 – osobowym

WYPRZEDANE- lista rezerwowa

Zawiera:

– zakwaterowanie w apartamencie 1 – osobowym
– pełne wyżywienie (śniadania, obiad, kolacja)
– 2 noclegi
– sesje jogi i medytacji 
– dodatkowe atrakcje

– wysokiej jakości sprzęt do jogi do użytku na miejscu

– autorski pakiet regeneracyjny selflove

2050 zł 

TWIN / osoba w pokoju 2 – osobowym

WYPRZEDANE- lista rezerwowa

Zawiera:

– zakwaterowanie w apartamencie 2 – osobowym z inną uczestniczką
– pełne wyżywienie (śniadania, obiad, kolacja)
– 2 noclegi
– sesje jogi i medytacji 
– dodatkowe atrakcje

– wysokiej jakości sprzęt do jogi do użytku na miejscu

– autorski pakiet regeneracyjny selflove

1850 zł

Wszystkie informacje znajdziesz w naszym regulaminie wyjazdów i wydarzeń, ale żeby to ułatwić, to poniżej wypisujemy te, które zawsze Was najbardziej interesują.

warunki płatności:
Miejsce zostaje zarezerwowane, jeżeli w ciągu 5 dni od wysłania zgłoszenia zostanie wpłacona zaliczka w wysokości 50% całej kwoty. 
Pozostała część powinna zostać wpłacona nie później niż na 15 dni przed planowanym wyjazdem.

warunki anulacji:
Do 30 dni przed wyjazdem wpłacona zaliczka podlega 100% zwrotowi. Rezygnacja na krócej niż 30 dni przed wyjazdem wiąże się z brakiem zwrotu wpłaconej kwoty.
Na każdym etapie można odsprzedać swoje miejsce na własną rękę innej osobie informując organizatora o dokonanej zmianie.

Zapisz się do naszego newslettera, jeżeli chcesz dowiadywać się jako pierwsza/pierwszy o naszych nadchodzących eventach i wyjazdach oraz

Odbierz 10% na pierwsze zakupy w naszym sklepie