Regeneracyjny weekend

Dzika Kaczka 5-7 lipca 2024r.

Nie wyobrażamy sobie lata bez tego wspaniałego miejsca – Dzikiej Kaczki, dlatego wracamy już kolejny rok z rzędu!

To osada położona na 20 hektarach łąk kwietnych, zagajników i stawów w otulinie parku krajobrazowego, tuż nad jeziorem Głębokie, które znajduje się w strefie ciszy. Malownicze otoczenie, piękna sala warsztatowa, prywatna plaża przy jeziorze oraz błoga cisza i spokój, pozwalają zregenerować zarówno ciało, jak i głowę.

W planach zajęcia jogi, akupunktura, domowe jedzenie, kąpiele w jeziorze & błogi relaks. 

Co znajdziesz na naszym wyjeździe?

Jesteśmy wierne zasadzie, że nie ma udanego wyjazdu bez pysznego jedzenia. Smaczne, zdrowe posiłki to jeden z ważniejszych filarów naszych wyjazdów. Jemy wegetariańsko, na bazie lokalnych produktów, a w przypadku alergii lub specjalnych diet, ustalamy indywidualne menu.

Podczas porannych zajęć jogi będziemy się spokojnie i w rytmie oddechu budzić, przeciągać i szukać miękkości. Popołudniowa praktyka pozwoli przyjemnie poruszyć ciałem wprowadzając do niego energię, przestrzeń i harmonię. 

ważne: nie musisz praktykować jogi, żeby jechać na ten wyjazd. Zajęcia są dostosowane tak, żeby znalazł się na nich każdy, bez względu na stopień zaawansowania.

Prowadzące: Maria Janiec, Karolina Badach

W ramach współpracy z dwiema Polskimi markami, na każdym z wyjazdów do Waszego użytku mamy:

 • maty do jogi od JOY IN ME  – wykonane z biodegradowalnego kauczuku o grubości 3 mm oraz absorbującej mikrofibry. Mata jest bardzo przyjemna w dotyku i idealna do wszystkich rodzajów jogi.
 • wałki i woreczki na oczy od PLANTULE PILLOWS – wypełnione ekologiczną gryką pomagają się rozluźnić i zrelaksować oraz zapewniają stabilne wsparcie podczas ćwiczeń i praktyki jogi. Sprawiają, że praktyka jest bardziej komfortowa, bezpieczna i przyjemna dla ciała.

Czyli coś, co urozmaici i uprzyjemni Wam pobyt, a może przy okazji wniesie nowe umiejętności lub wiedzę do Waszego życia.

Akupunktura:

Akupunktura kosmetyczna jest techniką stosowaną w celu poprawy wyglądu skóry twarzy i ciała. Poprzez reakcję gojenia mikro rany działa na wiele czynników starzenia – od wygładzenia zmarszczek po poprawę jędrności i objętości skóry. Podczas akupunktury kosmetycznej, cienkie igły są umieszczane w specyficzne punkty na twarzy i ciele, co ma na celu stymulowanie przepływu energii (Qi) i krwi

Prowadząca – Kasandra Kulma

Warsztat automasażu twarzy:

Na tym warsztacie poznamy techniki drenażowe, rozluźnienia mięśni twarzy i okolic. Popracujemy także z czepcem ścięgnistym poprzez masaż głowy. Wszystko to ma działanie liftingujące i relaksujące. 

Prowadząca – Kasandra Kulma

PROGRAM POBYTU

PIĄTEK

15:30

17:00 – 18:00

18:00 – 19:30

19:30

Zakwaterowanie

Joga Uziemiająca

Akupunktura uziemiająca

Powitalna kolacja

SOBOTA

8.00- 9.00

9.00

11:00 – 14:00

14:30 – 15:30

18:00 – 19:30

19:30 

21:00 – 21:30

Poranna joga

Śniadanie

Akupunktura kosmetyczna

Lunch

Joga Żywiołów 

Kolacja

Medytacja + oddech w piżamkach

NIEDZIELA

8:00 – 9:00

9.00

10:30 – 11:30

ok. 12:00

Joga

Śniadanie

Warsztat automasażu twarzy

Wykwaterowanie

* program może ulec zmianie.
* zajęć jest sporo, więc od Ciebie zależy czy masz ochotę wziąć udział we wszystkich, czy dostosujesz ten program do siebie. Zachęcamy do słuchania swojego organizmu i jeśli chcesz dłużej pospać, czy wybrać się na spacer w trakcie trwania warsztatów – śmiało

Tutaj tradycja łączy się z nowoczesnością, a Ty poczujesz się jak w domu.

Zakwaterujemy Was w 1 lub 2- osobowych klimatycznych pokojach i apartamentach, które pozwalają na bezpieczny i komfortowy wypoczynek. Każdy z 2 osobnymi łóżkami i łazienką. Są ręczniki, postawowe kosmetyki, suszarka do włosów.

Do naszej dyspozycji, na wyłączność podczas pobytu są klimatyczne przestrzenie w których będziemy ćwiczyć, przesiadywać, jadać.

Osada Dzika Kaczka | Faszcze 28, 11-730 Mikołajki | dzikakaczka.com

Cennik

Wyjątkowo na tym wyjeździe istnieje możliwość zakwaterowania w pokoju 3 lub 4 – osobowym. W celu zarezerwowania takiej opcji prosimy o kontakt mailowy – [email protected]

SGL / osoba w pokoju 1-osobowym

Zawiera:

 • zakwaterowanie w apartamencie 1 – osobowym
 • pełne wyżywienie (śniadania, obiad, kolacja)
 • 2 noclegi
 • sesje jogi 
 • warsztat 
 • wysokiej jakości sprzęt do jogi do użytku na miejscu
 • goodie bag

2 100 zł

TWIN / osoba w pokoju 2 – osobowym

Zawiera:

 • zakwaterowanie w apartamencie 2 – osobowym z inną uczestniczką
 • pełne wyżywienie (śniadania, obiad, kolacja)
 • 2 noclegi
 • sesje jogi
 • warsztat
 • wysokiej jakości sprzęt do jogi do użytku na miejscu
 • goodie bag

1 800 zł

Wszystkie informacje znajdziesz w naszym regulaminie wyjazdów i wydarzeń, ale żeby to ułatwić, to poniżej wypisujemy te, które zawsze Was najbardziej interesują.

Na każdym etapie można odsprzedać swoje miejsce na własną rękę innej osobie informując organizatora o dokonanej zmianie.

WARUNKI PŁATNOŚCI:
Miejsce zostaje zarezerwowane, jeżeli w ciągu 5 dni od wysłania zgłoszenia zostanie wpłacony zadatek w wysokości 40% całej kwoty. Pozostała część powinna zostać wpłacona nie później niż na 15 dni przed planowanym wyjazdem.