Regeneracyjny weekend

Folwark Bielskie 24-26 listopada 2023

W planach naszego wyjazdu zajęcia jogi, pyszne jedzenie, warsztaty, akupunktura kosmetyczna & błogi relaks. 

Tym razem zabieramy Was na prawdziwie jesienne kolonie do wspaniałego miejsca, jakim jest Folwark Bielskie. Ten butikowy obiekt, położony na Mazurach otoczony jest polami, łąkami i lasami. Znajdziecie tu również piękne jezioro i piaszczystą plażę. 

Co znajdziesz na naszym wyjeździe?

Warsaw Breakfast Club to dziewczyński kolektyw, który powstał z miłości do życia i w odpowiedzi na pytanie „po co jeść, skoro można ucztować?”. A że nam o miłości najłatwiej mówić przez jedzenie, to właśnie chcemy robić. uwielbiamy pełne stoły i puste talerze, gotujemy tylko z tego co sezonowe i lokalne i jeśli po najlepszą sałatę trzeba jechać godzinę na drugi koniec miasta – jedziemy.

w 90% roślinnie, w 100% smacznie, w 300% z masełkiem.

Jesteśmy wierne zasadzie, że nie ma udanego wyjazdu bez pysznego jedzenia. Smaczne, zdrowe posiłki to jeden z ważniejszych filarów naszych wyjazdów. Jemy wegetariańsko, na bazie lokalnych produktów, a w przypadku alergii lub specjalnych diet, ustalamy indywidualne menu.

Podczas porannych zajęć jogi będziemy się spokojnie i w rytmie oddechu budzić, przeciągać i szukać miękkości. Popołudniowa praktyka pozwoli przyjemnie poruszyć ciałem wprowadzając do niego energię, przestrzeń i harmonię. 

ważne: nie musisz praktykować jogi, żeby jechać na ten wyjazd. Zajęcia są dostosowane tak, żeby znalazł się na nich każdy, bez względu na stopień zaawansowania.

Na każdego uczestnika, po przyjeździe czeka pakiet produktów wspomagających regenerację zarówno podczas pobytu, jak i po powrocie do domu. W skład wchodzą:

Goodie Bag –  prezent od naszych partnerów, gdzie znajdziesz wszystko, co związane z szeroko pojętym „self care”. 

Menu poduszkowe stworzone we współpracy z Plantule Pillows, tak żeby jeszcze bardziej zadbać o Wasz jakościowy sen. 

W ramach współpracy z dwiema Polskimi markami, na każdym z wyjazdów do Waszego użytku mamy:

 • maty do jogi od JOY IN ME  – wykonane z biodegradowalnego kauczuku o grubości 3 mm oraz absorbującej mikrofibry. Mata jest bardzo przyjemna w dotyku i idealna do wszystkich rodzajów jogi.
 • wałki i woreczki na oczy od PLANTULE PILLOWS – wypełnione ekologiczną gryką pomagają się rozluźnić i zrelaksować oraz zapewniają stabilne wsparcie podczas ćwiczeń i praktyki jogi. Sprawiają, że praktyka jest bardziej komfortowa, bezpieczna i przyjemna dla ciała.

Czyli coś, co urozmaici i uprzyjemni Wam pobyt, a może przy okazji wniesie nowe umiejętności lub wiedzę do Waszego życia.

Akupunktura kosmetyczna
Akupunktura kosmetyczna jest techniką stosowaną w celu poprawy wyglądu skóry twarzy i ciała. Poprzez reakcje gojenia mikro rany działa na wiele czynników starzenia – od wygładzenia zmarszczek po poprawę jędrności i objętości skóry.

prowadząca: Kasandra Kulma

Rytuał z saunamistrzem
Rytuał saunowy to nic innego jak proces nagrzewania sauny przez saunamistrza. Całemu procesowi towarzyszy polewanie rozgrzanych
kamieni wodą z naturalnymi olejkami aromaterapeutycznymi.
Wachlarze oraz inne narzędzia używane przez saunamistrza zwiększają efektywność ceremonii.

PROGRAM POBYTU

PIĄTEK

od 16:00

17:00 – 18:00

18.00 – 19.00

19.30

Zakwaterowanie

Joga Uziemiająca

Akupunktura kosmetyczna

Powitalna kolacja

SOBOTA

8.00- 9.00

9.00

11.00 – 14.00

14.00 

16.00 – 18.00

18:00 – 19:30

19:30

21:00 – 21:30

Joga na rozbudzenie

Śniadanie

Akupunktura kosmetyczna

Lunch

Warsztat: świece

Joga

Kolacja

Medytacja + oddech w piżamkach

NIEDZIELA

7.30 – 8.00

8.00 – 9.00

9.00

ok. 10:00

11:00 – 13:00

Medytacja

Joga

Śniadanie

Wykwaterowanie

Warsztat: automasaż twarzy

* program może ulec zmianie.
* zajęć jest sporo, więc od Ciebie zależy czy masz ochotę wziąć udział we wszystkich, czy dostosujesz ten program do siebie. Zachęcamy do słuchania swojego organizmu i jeśli chcesz dłużej pospać, czy wybrać się na spacer w trakcie trwania warsztatów – śmiało

Zakwaterujemy Was w 1 lub 2- osobowych tradycyjnych, klimatycznych pokojach i apartamentach, które pozwalają na bezpieczny i komfortowy wypoczynek.

Każdy z 2 osobnymi łóżkami i łazienką. Są ręczniki oraz suszarka do włosów.
Do naszej dyspozycji, na wyłączność podczas pobytu są klimatyczne przestrzenie w których będziemy ćwiczyć, przesiadywać, jadać.

Folwark Bielskie | Bielskie 6 11–513 Bielskie | www.folwarkbielskie.pl

Cennik

SGL / osoba w pokoju 1-osobowym

POKOJE DOSTĘPNE

 • zakwaterowanie w apartamencie 1-osobowym
 • pełne wyżywienie (śniadania, obiad, kolacja)
 • 2 noclegi
 • sesje jogi
 • medytację
 • sesję akupunktury kosmetycznej
 • wysokiej jakości sprzęt do jogi do użytku na miejscu
 • autorski pakiet regeneracyjny selflove

2 350 zł

TWIN / osoba w pokoju 2 – osobowym

POKOJE DOSTĘPNE

 • zakwaterowanie w apartamencie 2-osobowym
 • pełne wyżywienie (śniadania, obiad, kolacja)
 • 2 noclegi
 • sesje jogi
 • medytację
 • sesję akupunktury kosmetycznej
 • wysokiej jakości sprzęt do jogi do użytku na miejscu
 • autorski pakiet regeneracyjny selflove

2 000 zł

Wszystkie informacje znajdziesz w naszym regulaminie wyjazdów i wydarzeń, ale żeby to ułatwić, to poniżej wypisujemy te, które zawsze Was najbardziej interesują.

Na każdym etapie można odsprzedać swoje miejsce na własną rękę innej osobie informując organizatora o dokonanej zmianie.

WARUNKI PŁATNOŚCI:
Miejsce zostaje zarezerwowane, jeżeli w ciągu 5 dni od wysłania zgłoszenia zostanie wpłacony zadatek w wysokości 40% całej kwoty. Pozostała część powinna zostać wpłacona nie później niż na 15 dni przed planowanym wyjazdem.