Regeneracyjny weekend

Weranda Home 9 – 11 lutego 2024r.

Pierwszy wyjazd w 2024 roku rozpoczynamy kobiecym wyjazdem do wyjątkowego miejsca – Weranda Home.

To urokliwy obiekt pod Poznaniem, położony w samym sercu Parku Krajobrazowego Puszczy Zielonki oraz nad dwoma jeziorami – Książym i Borowym. Tutaj czas potrafi się zatrzymać. Malownicze otoczenie, zakwaterowanie w bardzo komfortowych warunkach oraz błoga cisza i spokój, pozwalają uciec od codziennego pośpiechu, cieszyć się piękną przyrodą i zregenerować zarówno ciało jak i głowę. W planach zajęcia jogi, pilates, saunowanie & błogi relaks. 

Co znajdziesz na naszym wyjeździe?

Jesteśmy wierne zasadzie, że nie ma udanego wyjazdu bez pysznego jedzenia. Smaczne, zdrowe posiłki to jeden z ważniejszych filarów naszych wyjazdów. Jemy wegetariańsko, na bazie lokalnych produktów, a w przypadku alergii lub specjalnych diet, ustalamy indywidualne menu.

Podczas porannych zajęć jogi będziemy się spokojnie i w rytmie oddechu budzić, przeciągać i szukać miękkości. Popołudniowa praktyka pozwoli przyjemnie poruszyć ciałem wprowadzając do niego energię, przestrzeń i harmonię. 

ważne: nie musisz praktykować jogi, żeby jechać na ten wyjazd. Zajęcia są dostosowane tak, żeby znalazł się na nich każdy, bez względu na stopień zaawansowania.

Prowadząca: Ewa Olszewska

Na każdego uczestnika, po przyjeździe czeka pakiet produktów wspomagających regenerację zarówno podczas pobytu, jak i po powrocie do domu. W skład wchodzą:

Goodie Bag –  prezent od naszych partnerów, gdzie znajdziesz wszystko, co związane z szeroko pojętym „self care”. 

Menu poduszkowe stworzone we współpracy z Plantule Pillows, tak żeby jeszcze bardziej zadbać o Wasz jakościowy sen. 

W ramach współpracy z dwiema Polskimi markami, na każdym z wyjazdów do Waszego użytku mamy:

 • maty do jogi od JOY IN ME  – wykonane z biodegradowalnego kauczuku o grubości 3 mm oraz absorbującej mikrofibry. Mata jest bardzo przyjemna w dotyku i idealna do wszystkich rodzajów jogi.
 • wałki i woreczki na oczy od PLANTULE PILLOWS – wypełnione ekologiczną gryką pomagają się rozluźnić i zrelaksować oraz zapewniają stabilne wsparcie podczas ćwiczeń i praktyki jogi. Sprawiają, że praktyka jest bardziej komfortowa, bezpieczna i przyjemna dla ciała.

Czyli coś, co urozmaici i uprzyjemni Wam pobyt, a może przy okazji wniesie nowe umiejętności lub wiedzę do Waszego życia.

Pilates:

Pilates solidnie wzmacnia core, ale w duchu slow. To system ćwiczeń na mięśnie brzucha, pośladków, ud i pleców, który poprawia postawę ciała – rozciąga to co spięte i wzmacnia to co słabe. Pozwala też się wyciszyć, bo wymaga 100% skupienia na tu i teraz i technice ruchu. Stawia na jakość i dokładność, a nie na tempo i liczbę powtórzeń. 

Na wyjeździe dopasujemy poziom zajęć do uczestników tak, aby każdy po lekcji poczuł dopięty gorset mięśniowy, długość i lekkość.

Prowadząca – Iga Majewska Warsaw Pilates

Saunowanie i morsowanie (dla chętnych)

W saunowaniu zakochałyśmy się po naszym zeszłorocznym wyjeździe. Nie ma chyba nic lepszego niż przyjemne ciepło rozchodzące się w ciele w chłodne dni. Nie będzie to zwykła sesja w saunie, a prowadzona przez doświadczonego saunamistrza, który zadba o to, żeby była jeszcze bardziej przyjemna i efektywna.
Tak samo ważne jak grzanie, jest chłodzenie organizmu i dla chętnych mamy propozycję wspólnego morsowania w jeziorze, które znajduje się tuż obok sauny. 

PROGRAM POBYTU

PIĄTEK

15:30

17:30 – 19:00

19:30

Zakwaterowanie

Joga Uziemiająca

Powitalna kolacja

SOBOTA

8.00- 9.00

9.00

11:00 – 12:00

12:30 – 13:30

14:00

16:30 – 17:30

18:00 – 19:30

19:30

Poranny pilates

Śniadanie

Saunowanie gr 1

Saunowanie gr 2

Lunch

Saunowanie gr 3

Neuro Joga

Kolacja

NIEDZIELA

7:30 – 8:00

8:00 – 9:00

9.00

10:00 – 11:00

12:00 – 13:00

ok. 13:00

Medytacja

Joga

Śniadanie

Cichy spacer

Pilates

Wykwaterowanie

* program może ulec zmianie.
* zajęć jest sporo, więc od Ciebie zależy czy masz ochotę wziąć udział we wszystkich, czy dostosujesz ten program do siebie. Zachęcamy do słuchania swojego organizmu i jeśli chcesz dłużej pospać, czy wybrać się na spacer w trakcie trwania warsztatów – śmiało

Zakwaterujemy Was w 1 lub 2- osobowych tradycyjnych, klimatycznych pokojach i apartamentach, które pozwalają na bezpieczny i komfortowy wypoczynek.

Każdy z 2 osobnymi łóżkami i łazienką. Są ręczniki oraz suszarka do włosów.
Do naszej dyspozycji, na wyłączność podczas pobytu są klimatyczne przestrzenie w których będziemy ćwiczyć, przesiadywać, jadać.

Wernada Home | ul. Płotki 14, 62-085 Sławica | www.werandahome.com

Cennik

SGL / osoba w pokoju 1-osobowym

BRAK – LISTA REZERWOWA

 • zakwaterowanie w apartamencie 1-osobowym
 • pełne wyżywienie (śniadania, obiad, kolacja)
 • 2 noclegi
 • sesje jogi
 • medytację i plilates
 • dodatkowe atrakcje
 • wysokiej jakości sprzęt do jogi do użytku na miejscu
 • autorski pakiet regeneracyjny selflove

2 350 zł

TWIN / osoba w pokoju 2 – osobowym

BRAK – LISTA REZERWOWA

 • zakwaterowanie w apartamencie 2-osobowym
 • pełne wyżywienie (śniadania, obiad, kolacja)
 • 2 noclegi
 • sesje jogi
 • medytację i pilates
 • dodatkowe atrakcje
 • wysokiej jakości sprzęt do jogi do użytku na miejscu
 • autorski pakiet regeneracyjny selflove

2000 zł

Wszystkie informacje znajdziesz w naszym regulaminie wyjazdów i wydarzeń, ale żeby to ułatwić, to poniżej wypisujemy te, które zawsze Was najbardziej interesują.

Na każdym etapie można odsprzedać swoje miejsce na własną rękę innej osobie informując organizatora o dokonanej zmianie.

WARUNKI PŁATNOŚCI:
Miejsce zostaje zarezerwowane, jeżeli w ciągu 5 dni od wysłania zgłoszenia zostanie wpłacony zadatek w wysokości 40% całej kwoty. Pozostała część powinna zostać wpłacona nie później niż na 15 dni przed planowanym wyjazdem.