Wyjazdy

Kiedy ostatni raz zrobiłaś coś tak naprawdę tylko dla siebie?

Stworzyłyśmy idealne warunki do regeneracji Twojego ciała i umysłu. Uzupełniłyśmy to dodatkami, które sprawią, że poczujesz się lepiej niż kiedykolwiek, a na koniec dosypałyśmy tonę zaangażowania i pasji, która nami kieruje.
Tak właśnie powstał Projekt SELFLOVE – nasz autorski program warsztatowo – regeneracyjny dla kobiet.
26 - 28 luty 2021

Bukowina Tatrzańska

Uwielbiamy miejsca z klimatem i mamy bzika na punkcie dobrego designu. Zimą zapraszamy was do miejsca, które zachwyca modernistyczną elegancją, szykownie prezentuje swoją historię, a przy tym otula spokojem, ciszą i harmonią.

12 - 14 marzec 2021

Gródek nad dunajcem

Magiczne położenie w południowej części Polski. Lemon Resort & Spa czaruje przestrzenią, usytuowaniem nad jeziorem, klimatycznym spa, ciepłym designem – wszystkim co składa się na miejsce idealne do chillout’u na najwyższym poziomie. 

16 - 18 kwiecień 2021

Talaria Resort

Pokochałyśmy to miejsce za dużą przestrzeń do jogi, wiele miejsc do spacerów, otaczające hotel stawy i cudowne hotelowe spa ze wspaniałą obsługą. 

P.S. serwują tutaj pyszne jedzenie – a to ogromnie ważny element Kobiecych Weekendów!

28 - 30 maj 2021

Młyn jacka

Majowa edycja odbywa się na terenie Małopolski, w przepięknym obiekcie – Młyn Jacka w Wadowicach. W tym klimatycznym hotelu ze spa znajdziesz spokój okolicznych wzgórz, a budynek natchnie Cię do zgłębiania jego historii. Komfortowo urządzone pokoje zapewniają relaks na najwyższym poziomie.

11 - 13 czerwiec 2021

Dzika Kaczka

30 hektarów położonych tuż nad jeziorem Głębokie, gdzie czas zwalnia, a zmysły cieszy wszechogarniająca cisza, przyroda, zapachy i smaki. Proponujemy wam weekend w cudownie zielonej, malowniczej i napełniającej siłą lokalizacji. Gdzie śpimy? Sami zobaczcie..

nasze poprzednie wyjazdy

24 - 26 czerwiec 2020

Talaria Resort

lipiec 2020

Natura Residence

297.SELFLOVERewafot.viabirdie.com
Wrzesień 2020

Skipper Hotel

IMG_4464-2
Listopad 2020

Poziom 511 Design Hotel

s

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labo.

Brak produktów w koszyku.