Dziewczyńskie kolonie
3-6 lipca 2024.

Dołącz do nas!
Wypełnij formularz zgłoszeniowy, aby zapisać się na wyjazd. Automatycznie dostaniesz odpowiedź wraz z dalszymi krokami na podany adres e-mail. Jeżeli nie otrzymałeś wiadomości, sprawdź folder SPAM lub napisz do nas!

PIANKI:
Bardzo prosimy o przemyślany wybór rozmiaru. W razie dylematów zalecamy udanie się do sklepu producenta w celu przymiarki i poinformowanie nas o ewentualnej zmianie rozmiaru do 24.06.2024. Sprawdź tabelę rozmiarów naszych pianek tabela rozmiarów.

WARUNKI PŁATNOŚCI:
Jeżeli wysyłasz zgłoszenie na listę rezerwową, to nie rób żadnej wpłaty, chyba że się z Tobą skontaktujemy z informacją, że zwolniło się miejsce.


Miejsce zostaje zarezerwowane, jeżeli w ciągu 24 godzin od wysłania zgłoszenia zostanie wpłacony zadatek w wysokości 40% z całej kwoty brutto/os. 

Dziewczyńskie Kolonie są wyjazdem we współpracy z innymi podmiotami, w związku z tym nie podlegają żadnym zniżkom ani ofertom promocyjnym.

Na każdym etapie można odsprzedać swoje miejsce na własną rękę innej osobie informując organizatora o dokonanej zmianie.

Pamiętaj, że na ten wyjazd trzeba zabrać ze sobą śpiwór i ręcznik. UWAGA: Ten formularz dotyczy tylko osób, które wpłaciły zadatek na nasze konto.

Wypełnij formularz: