Kiedy ostatni raz zrobiłaś coś tak naprawdę tylko dla siebie?

Każdy czas poświęcony sobie jest ważny. Tworzymy dla Was również 1-dniowe wydarzenia, których celem jest otulenie się przyjemnościami, dobrem, regeneracja ciała i umysłu. Zobacz poniżej, jakie eventy odbędą się w najbliższym czasie - do zobaczenia! 

Kiedy ostatni raz zrobiłaś
coś tak naprawdę tylko dla siebie?

Każdy czas poświęcony sobie jest ważny, dlatego tworzymy dla Was wydarzenia, których celem jest otulenie się przyjemnościami, miło spędzony czas oraz regeneracja ciała i umysłu. Zobacz poniżej, jakie eventy odbędą się w najbliższym czasie i do zobaczenia! 

Joga w Art Box Experience SAVE THE PLANET gr I

PIĘKNO RUCHU, PIĘKNO NASZEJ PLANETY
Po wielkim sukcesie jakim była sesja jogi na wystawie SAVE THE PLANET – OCALMY PLANETĘ, teraz zapraszamy na spokojną sesję pilatesu! Już w niedzielę 2 października, będziemy mogli wspólnie zadbać o swoje ciało i samopoczucie w unikatowym wnętrzu Art Box Experience. Wśród poruszających obrazów opowiadających o cudzie narodzin Świata, rozkwicie fauny i flory oraz otaczających nas żywiołach, pod okiem fantastycznych instruktorów, wykonamy ćwiczenia, które pomogą odzyskać równowagę w ciele, pozwolą na odprężenie, a także uelastycznią i wzmocnią mięśnie.
19:30 – 20:30 PILATES Z IGĄ MAJEWSKĄ
20:30 – 21:00 ZWIEDZANIE WYSTAWY SAVE THE PLANET 

Festiwal SelfLove 7.09 Gr 1

Stery przejmuje Agnieszka Gapys , która poprowadzi przyjemną praktykę jogi. Miękkie ruchy, oddech i dynamiczne flow sprawią, że znajdziemy balans, spokój i ciepełko w ciele. Pomoże w tym wpatrywanie się w chmury w savasanie.

Partnerzy: Vigo Kombucha, Lioforte, Beauty Hall Elektrownia Powiśle, Joy in Me, Sela

sold out

Festiwal SelfLove 7.09 Gr 2

Zapraszamy na lekcje pilatesu na macie z Igą Majewską @warsawpilates. W spokojnym tempie, z kontrolą i dbałością o szczegóły będziemy wzmacniać mięśnie brzucha i pośladków, łapać równowagę, szukać długości i lekkości w ciele.

Partnerzy: Vigo Kombucha, Lioforte, Beauty Hall Elektrownia Powiśle, Joy in Me, Sela

sold out

UCZTA joga&brunch

UCZTY powracają! Tym razem na jogę i brunch zabieramy Was do pięknego, dopiero co otwartego miejsca – Podrygi, które mieści się na dziedzińcu Muzeum Narodowego. O jedzenie jak zawsze zadbają niezawodnie dziewczyny z warsaw breakfast club, a spokojną, balansującą jogę poprowadzi Maria Janiec.

Partnerzy wydarzenia: Zakwasownia, Veoli Botanica, Joy in Me 

sold out

pilates & pizza na dachu

Kochamy pizzę i kochamy ruch, więc łączymy te dwie przyjemności w jedno: spotkanie pod hasłem „Pilates & pizza”.

Widzimy się na dachu No. 4 Residence, z widokiem na skyline Warszawy i zachodzące słońce, najpierw poćwiczymy pilates z magic circle, potem zjemy pickę i napijemy się Kombuchy, pogadamy i odetchniemy.

Zapisz się do naszego newslettera, jeżeli chcesz dowiadywać się jako pierwsza/pierwszy o naszych nadchodzących eventach i wyjazdach oraz

Odbierz 10% na pierwsze zakupy w naszym sklepie