Kiedy ostatni raz zrobiłaś coś tak naprawdę tylko dla siebie?

Każdy czas poświęcony sobie jest ważny. Tworzymy dla Was również 1-dniowe wydarzenia, których celem jest otulenie się przyjemnościami, dobrem, regeneracja ciała i umysłu. Zobacz poniżej, jakie eventy odbędą się w najbliższym czasie - do zobaczenia! 

Kiedy ostatni raz zrobiłaś
coś tak naprawdę tylko dla siebie?

Każdy czas poświęcony sobie jest ważny, dlatego tworzymy dla Was wydarzenia, których celem jest otulenie się przyjemnościami, miło spędzony czas oraz regeneracja ciała i umysłu. Zobacz poniżej, jakie eventy odbędą się w najbliższym czasie i do zobaczenia! 

Immerse Yourself

Zanurz się w wyjątkowych przeżyciach, które przygotowaliśmy dla Was w multisensorycznej przestrzeni Art Box. Przed Wami cykl spotkań z jogą, pilatesem oraz warsztatami w temacie self care. Poznaj najlepszych prowadzących i aktywności, które pokocha Twoje ciało. Na miejscu skorzystacie ze strefy chillu w chmurach by Vigo, gdzie możecie się zrelaksować, wyciszyć i napić kombuchy. Nie musicie się martwić o maty! Dzięki Joy in Me, na każdego z Was czeka przygotowane stanowisko do ćwiczeń. 

Najbliższe zajęcia: 

01.02/ środa – power joga z Agnieszką Gapys

05.02/ niedziela – pilates z Warsaw Pilates Igą Majewską

Festiwal SelfLove 7.09 Gr 2

Zapraszamy na lekcje pilatesu na macie z Igą Majewską @warsawpilates. W spokojnym tempie, z kontrolą i dbałością o szczegóły będziemy wzmacniać mięśnie brzucha i pośladków, łapać równowagę, szukać długości i lekkości w ciele.

Partnerzy: Vigo Kombucha, Lioforte, Beauty Hall Elektrownia Powiśle, Joy in Me, Sela

sold out

UCZTA joga&brunch

UCZTY powracają! Tym razem na jogę i brunch zabieramy Was do pięknego, dopiero co otwartego miejsca – Podrygi, które mieści się na dziedzińcu Muzeum Narodowego. O jedzenie jak zawsze zadbają niezawodnie dziewczyny z warsaw breakfast club, a spokojną, balansującą jogę poprowadzi Maria Janiec.

Partnerzy wydarzenia: Zakwasownia, Veoli Botanica, Joy in Me 

sold out

pilates & pizza na dachu

Kochamy pizzę i kochamy ruch, więc łączymy te dwie przyjemności w jedno: spotkanie pod hasłem „Pilates & pizza”.

Widzimy się na dachu No. 4 Residence, z widokiem na skyline Warszawy i zachodzące słońce, najpierw poćwiczymy pilates z magic circle, potem zjemy pickę i napijemy się Kombuchy, pogadamy i odetchniemy.

Zapisz się do naszego newslettera, jeżeli chcesz dowiadywać się jako pierwsza/pierwszy o naszych nadchodzących eventach i wyjazdach oraz

Odbierz 10% na pierwsze zakupy w naszym sklepie