Kiedy ostatni raz zrobiłaś coś tak naprawdę tylko dla siebie?

Stworzyłyśmy idealne warunki do regeneracji Twojego ciała i umysłu. Uzupełniłyśmy to dodatkami, które sprawią, że poczujesz się lepiej niż kiedykolwiek, a na koniec dosypałyśmy tonę zaangażowania i pasji, która nami kieruje. Tak właśnie powstał Projekt SELFLOVE – nasz autorski program warsztatowo –regeneracyjny dla kobiet (i nie tylko!)

Folwark Bielskie

DATA: 24 – 26 listopada 2023r.
CENA: od 2000 zł/os
GDZIE: Bielskie 6, 11-513 Bielskie, Mazury

Tym razem zabieramy Was na prawdziwie jesienne kolonie do wspaniałego miejsca, jakim jest Folwark Bielskie. Ten butikowy obiekt, położony na Mazurach otoczony jest polami, łąkami i lasami. Znajdziecie tu również piękne jezioro i piaszczystą plażę.  W planach naszego wyjazdu zajęcia jogi, pyszne jedzenie, warsztaty, akupunktura kosmetyczna & błogi relaks.

Weranda Home

DATA: 9 – 11 lutego 2024r.
CENA: od 2000 zł/os
GDZIE: ul. Płotki 14, 62-085 Sławica

Pierwszy wyjazd w 2024 roku rozpoczynamy kobiecym wyjazdem do wyjątkowego miejsca – Weranda Home. To urokliwy obiekt pod Poznaniem, położony w samym sercu Parku Krajobrazowego Puszczy Zielonki oraz nad dwoma jeziorami – Książym i Borowym. Tutaj czas potrafi się zatrzymać. Malownicze otoczenie, zakwaterowanie w bardzo komfortowych warunkach oraz błoga cisza i spokój, pozwalają uciec od codziennego pośpiechu, cieszyć się piękną przyrodą i zregenerować zarówno ciało jak i głowę. W planach zajęcia jogi, pilates, saunowanie & błogi relaks. 

Weranda Home

DATA: 16 – 18 lutego 2024r.
CENA: od 2000 zł/os
GDZIE: ul. Płotki 14, 62-085 Sławica

To urokliwy obiekt pod Poznaniem, położony w samym sercu Parku Krajobrazowego Puszczy Zielonki oraz nad dwoma jeziorami – Książym i Borowym. Tutaj czas potrafi się zatrzymać. Malownicze otoczenie, zakwaterowanie w bardzo komfortowych warunkach oraz błoga cisza i spokój, pozwalają uciec od codziennego pośpiechu, cieszyć się piękną przyrodą i zregenerować zarówno ciało jak i głowę. W planach zajęcia jogi, pilates, saunowanie & błogi relaks. 

01

kobiece weekendy

02

pakiet wellness dla firm

03

wyjazdy firmowe

04

eventy